Arrow Ishmael Gregor

Ishmael Gregor

Ishmael Gregor

Pakhan ruské Bratvy.

Sezóny 1
2016 - 2017


Ishmael Gregor je Pakhanem ruské Bratvy. Pakhan je ruský výraz pro mafiánského kmotra. Poté, co Konstantinovi muži vystřílí bar Lyublyu, se Ishmael objevuje na tomto místě, kde se setkává se svým přítelem Anatolym Knyazevem. Zároveň se setkává s Oliverem Queenem, kterého překvapí, že ho Ishmael zná. Ishmael ho ihned směšně osloví jako „americké štěně“.

Ishmael řekne Oliverovi, že Konstantin potřebuje peníze, a proto ho využije jako bohatého amerického investora. Díky tomu se Oliver lehce dostane ke Konstatinovým mužům, ale když si něco zkusí, tak se objeví Kovar a prokoukne jeho lest. Kovar mu zároveň prozradí, že se už s Ishmaelem sám domluvil na dohodě.


Jakožto Pakhan je Ishmael velmi chytrý a rozumný. Dokáže si o kde kom sehnat informace a je schopen manipulovat s lidmi. Díky své pozici v Bratvě je velmi respektovaným mu­žem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

uvidíme..

14.12.2016 | 7:21:52

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás