Arrow Ishmael Gregor

Ishmael Gregor

Ishmael Gregor

Pakhan ruské Bratvy.

Sezóny 1
2016 - 2017

Ishmael Gregor je Pakhanem ruské Bratvy. Pakhan je ruský výraz pro mafiánského kmotra. Poté, co Konstantinovi muži vystřílí bar Lyublyu, se Ishmael objevuje na tomto místě, kde se setkává se svým přítelem Anatolym Knyazevem. Zároveň se setkává s Oliverem Queenem, kterého překvapí, že ho Ishmael zná. Ishmael ho ihned směšně osloví jako „americké štěně“.

Ishmael řekne Oliverovi, že Konstantin potřebuje peníze, a proto ho využije jako bohatého amerického investora. Díky tomu se Oliver lehce dostane ke Konstatinovým mužům, ale když si něco zkusí, tak se objeví Kovar a prokoukne jeho lest. Kovar mu zároveň prozradí, že se už s Ishmaelem sám domluvil na dohodě.


Jakožto Pakhan je Ishmael velmi chytrý a rozumný. Dokáže si o kde kom sehnat informace a je schopen manipulovat s lidmi. Díky své pozici v Bratvě je velmi respektovaným mu­žem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

uvidíme..

14.12.2016 | 7:21:52

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás