Arrow Ishmael Gregor

Ishmael Gregor

Ishmael Gregor

Pakhan ruské Bratvy.

Sezóny 1
2016 - 2017

Ishmael Gregor je Pakhanem ruské Bratvy. Pakhan je ruský výraz pro mafiánského kmotra. Poté, co Konstantinovi muži vystřílí bar Lyublyu, se Ishmael objevuje na tomto místě, kde se setkává se svým přítelem Anatolym Knyazevem. Zároveň se setkává s Oliverem Queenem, kterého překvapí, že ho Ishmael zná. Ishmael ho ihned směšně osloví jako „americké štěně“.

Ishmael řekne Oliverovi, že Konstantin potřebuje peníze, a proto ho využije jako bohatého amerického investora. Díky tomu se Oliver lehce dostane ke Konstatinovým mužům, ale když si něco zkusí, tak se objeví Kovar a prokoukne jeho lest. Kovar mu zároveň prozradí, že se už s Ishmaelem sám domluvil na dohodě.


Jakožto Pakhan je Ishmael velmi chytrý a rozumný. Dokáže si o kde kom sehnat informace a je schopen manipulovat s lidmi. Díky své pozici v Bratvě je velmi respektovaným mu­žem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
WILLIAM_MOINSPIELD

uvidíme..

14.12.2016 | 7:21:52

Stav překladu

Epizoda S08E01: Starling City

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Seriál Arrow směřuje ke svému konci a my jsme se dočkali popisů prvních tří epizod poslední série. Co na Olivera čeká tentokrát?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás