Arrow
90/100 - 1 391×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Keven Dale

Keven Dale

Muž, který stojí v čele společností Eden Corps a Galaxy One.

Sezóny 1
2019 - 2019

Keven Dale se stal v roce 2040 vlivným mužem, který však nevykonává dobro. Aktuálně je ředitelem společnosti Galaxy One, která využívá programu Archer ke zneškodnění samozvaných strážců. Ve skutečnosti je však ředitelem společnosti Eden Corps, která využívá Galaxy One jen jako zástěrku.

Jednu dobu Keven Dale spolupracoval s Renem Ramirezem, starostou Glades, který taktéž stál o likvidaci všech samozvaných strážců, kteří se nachází ve Star City. Daleovi však jde jen o ovládnutí Star City, ve kterém by si mohl vybudovat svůj vlastní policejní stát.


Několikrát se i sešel s Williamem Claytonem, který se mu však představil pod jiným jménem a který mu nabídl spolupráci. Dale ho však časem prokoukl a nechal ho zatknout. To stejné udělal i se starostou Ramirezem, jehož lest taktéž prokoukl.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama