Arrow
90/100 - 1 400×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Mar Novu

Mar Novu

Záhadná kosmická bytost, která Zemi připravuje na blížící se krizi.

Sezóny 2
2018 - 2020

Mar Novu je záhadná kosmická bytost, kterou mnozí znají spíše pod přezdívkou Monitor. Mar Novu cestuje po různých Zemích, které připravuje na blížící se krizi. Ocitl se již na spoustě světech, až nakonec zavítal i na Zemi 1, kde se setkal se schopnou populací vedenou triem hrdinů.

Monitor naše hrdiny informuje o jakési krizi, která se nevyhnutelně blíží i na Zemi 1. Nejdříve však zamířil do města Gotham, kde předal mocnou knihu muži jménem John Deegan. Tomu se původně nepodaří využít plný potenciál knihy, a proto se sám změní na Supermana a nastolí ve svém okolí nové podmínky.

John Deegan nakonec selže, přičemž ho porazí hrdinové Green Arrow, Flash a Supergirl. Zvítězí však za cenu velké ztráty. Ve chvíli, kdy jsou ohroženy životy Flashe a Supergirl, Green Arrow navštíví Monitora, kterému nabídne svůj život výměnou za jejich. Monitor jeho nabídku přijme, přičemž mu řekne, že si pro něj přijde později.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama