Arrow Mar Novu

Mar Novu

Mar Novu

Záhadná kosmická bytost, která Zemi připravuje na blížící se krizi.

Sezóny 2
2018 - 2020

Mar Novu je záhadná kosmická bytost, kterou mnozí znají spíše pod přezdívkou Monitor. Mar Novu cestuje po různých Zemích, které připravuje na blížící se krizi. Ocitl se již na spoustě světech, až nakonec zavítal i na Zemi 1, kde se setkal se schopnou populací vedenou triem hrdinů.

Monitor naše hrdiny informuje o jakési krizi, která se nevyhnutelně blíží i na Zemi 1. Nejdříve však zamířil do města Gotham, kde předal mocnou knihu muži jménem John Deegan. Tomu se původně nepodaří využít plný potenciál knihy, a proto se sám změní na Supermana a nastolí ve svém okolí nové podmínky.


John Deegan nakonec selže, přičemž ho porazí hrdinové Green Arrow, Flash a Supergirl. Zvítězí však za cenu velké ztráty. Ve chvíli, kdy jsou ohroženy životy Flashe a Supergirl, Green Arrow navštíví Monitora, kterému nabídne svůj život výměnou za jejich. Monitor jeho nabídku přijme, přičemž mu řekne, že si pro něj přijde později.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás