Arrow Mar Novu

Mar Novu

Mar Novu

Záhadná kosmická bytost, která Zemi připravuje na blížící se krizi.

Sezóny 2
2018 - 2019

Mar Novu je záhadná kosmická bytost, kterou mnozí znají spíše pod přezdívkou Monitor. Mar Novu cestuje po různých Zemích, které připravuje na blížící se krizi. Ocitl se již na spoustě světech, až nakonec zavítal i na Zemi 1, kde se setkal se schopnou populací vedenou triem hrdinů.

Monitor naše hrdiny informuje o jakési krizi, která se nevyhnutelně blíží i na Zemi 1. Nejdříve však zamířil do města Gotham, kde předal mocnou knihu muži jménem John Deegan. Tomu se původně nepodaří využít plný potenciál knihy, a proto se sám změní na Supermana a nastolí ve svém okolí nové podmínky.


John Deegan nakonec selže, přičemž ho porazí hrdinové Green Arrow, Flash a Supergirl. Zvítězí však za cenu velké ztráty. Ve chvíli, kdy jsou ohroženy životy Flashe a Supergirl, Green Arrow navštíví Monitora, kterému nabídne svůj život výměnou za jejich. Monitor jeho nabídku přijme, přičemž mu řekne, že si pro něj přijde později.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E07: Purgatory

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Na Olivera čeká několik dalších výzev. Kromě toho, že se objeví v alternativním realitě, ho navíc čeká návrat na Lian Yu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás