Arrow Mia Smoak

Mia Smoak

Mia Smoak

Nebojácná dcera Olivera a Felicity.

Sezóny 2
2018 - 2019

Na začátku roku 2019 Felicity zjistila, že je těhotná. Ještě tentýž rok se jí a Oliverovi narodila dcera Mia, která však byla vychovávána v ústraní. Téměř nikdo nevěděl o tom, že Oliver a Felicity měli společné dítě, o tomto faktu věděli pouze John Diggle a Nyssa al Ghul. Právě Nyssa trénovala vyrůstající Miu, ze které se tak stala skvělá bojovnice.

Když už Mia vyrostla, tak odešla od své matky, protože se jí nelíbilo, jak moc byla tajnůstkářská. Mia proto odešla do Star City, které však mělo veškerou slávu již dávno za sebou. Na ulicích ji lidé znali pod přezdívkou Blackstar, přičemž v bojových jámách se stala uznávanou bojovnicí. Mimo jiné tu také poznala Connora Hawkea, se kterým jednu dobu chodila.


Ve chvíli, kdy se ve městě objevil její nevlastní bratr William Clayton, se vše změnilo. Mia se zapletla do boje velkých hráčů, ve kterém musela prokázat, jak je schopná. Nakonec se jí podařilo ukázat, že je skutečnou dcerou Olivera Queena, kterého ve skutečnosti nikdy nepoznala.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PAIN2k18

Na začiatku mi moc nevoňala ale pomaly sa vyvíja a som rada že dostala príležitosť poznať Olivera :)

18.11.2019 | 9:17:41
Kubc6a

Příšerná postava, příšerná herečka, prostě ne.

webmaster
13.7.2019 | 11:42:21

Crossover 2019

Letošní velký crossover bude tvořit celkem pět epizod. Víte, kdy a v jakém pořadí je máte sledovat? Pokud ne, tak si přečtěte menší manuál, který jsme pro vás připravili. 

Stav překladu

Epizoda S08E07: Purgatory

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Co nás čeká v šestém a sedmém díle?

Na Olivera čeká několik dalších výzev. Kromě toho, že se objeví v alternativním realitě, ho navíc čeká návrat na Lian Yu.

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás