Arrow
90/100 - 1 399×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Mia Smoak

Mia Smoak

Nebojácná dcera Olivera a Felicity.

Sezóny 2
2018 - 2020

Na začátku roku 2019 Felicity zjistila, že je těhotná. Ještě tentýž rok se jí a Oliverovi narodila dcera Mia, která však byla vychovávána v ústraní. Téměř nikdo nevěděl o tom, že Oliver a Felicity měli společné dítě, o tomto faktu věděli pouze John Diggle a Nyssa al Ghul. Právě Nyssa trénovala vyrůstající Miu, ze které se tak stala skvělá bojovnice.

Když už Mia vyrostla, tak odešla od své matky, protože se jí nelíbilo, jak moc byla tajnůstkářská. Mia proto odešla do Star City, které však mělo veškerou slávu již dávno za sebou. Na ulicích ji lidé znali pod přezdívkou Blackstar, přičemž v bojových jámách se stala uznávanou bojovnicí. Mimo jiné tu také poznala Connora Hawkea, se kterým jednu dobu chodila.


Ve chvíli, kdy se ve městě objevil její nevlastní bratr William Clayton, se vše změnilo. Mia se zapletla do boje velkých hráčů, ve kterém musela prokázat, jak je schopná. Nakonec se jí podařilo ukázat, že je skutečnou dcerou Olivera Queena, kterého ve skutečnosti nikdy nepoznala.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

tak Miu jsem ze začatku moc nemusel ale pote jsem si ji oblibil hlavně kvuli jejimu vzhledu a to jak všechno řešila sama a měla svuj vlastni rozum a vždy si trvala na svem a byla stejně tvrdohlava jako Oliver.

17.2.2020 | 20:54:00
PAIN2k18

Na začiatku mi moc nevoňala ale pomaly sa vyvíja a som rada že dostala príležitosť poznať Olivera :)

18.11.2019 | 9:17:41
Kubc6a

Příšerná postava, příšerná herečka, prostě ne.

webmaster
13.7.2019 | 11:42:21

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama