Arrow Nick Anastas

Nick Anastas

Nick Anastas

Pohledný strážník města Star City.

Sezóny 2
2017 - 2019

Nick Anastas je jeden z mnoha policejních strážníků města Star City v době, kdy město začínal ovládat kriminální šéf Ricardo Diaz. Ten se také zaměřil na místní policii, kterou získal do svých rukou. Nick byl jedním z mála, který nebyl zkorumpovaný, a proto místo, aby se k Diazovi přidal, odešel ze služby.

Často ho vídáme po boku Dinah Drake, která má Nicka velmi ráda. Po čase se Nick seznámí s jejím kamarádem Curtisem Holtem, který se do něj zakouká. Curtis proto začne Nicka zvát do různých podniků, aby se s ním dal dohromady.


V jejich vztahu se však objeví jedna velká překážka – během mnohých konverzací se Nick zmíní, že nemá rád samozvané strážce, jež nepovažuje za lidi, kteří by měli vykonávat spravedlnost. To Curtise urazí, protože on sám je samozvaný strážce, a proto se snaží změnit jeho názor. Okolnosti se však o to nakonec postarají samy, a tak Nick řekne Curtisovi, co si o něm a o jeho tajném životě myslí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás