Arrow Nick Anastas

Nick Anastas

Nick Anastas

Pohledný strážník města Star City.

Sezóny 2
2017 - 2019

Nick Anastas je jeden z mnoha policejních strážníků města Star City v době, kdy město začínal ovládat kriminální šéf Ricardo Diaz. Ten se také zaměřil na místní policii, kterou získal do svých rukou. Nick byl jedním z mála, který nebyl zkorumpovaný, a proto místo, aby se k Diazovi přidal, odešel ze služby.

Často ho vídáme po boku Dinah Drake, která má Nicka velmi ráda. Po čase se Nick seznámí s jejím kamarádem Curtisem Holtem, který se do něj zakouká. Curtis proto začne Nicka zvát do různých podniků, aby se s ním dal dohromady.


V jejich vztahu se však objeví jedna velká překážka – během mnohých konverzací se Nick zmíní, že nemá rád samozvané strážce, jež nepovažuje za lidi, kteří by měli vykonávat spravedlnost. To Curtise urazí, protože on sám je samozvaný strážce, a proto se snaží změnit jeho názor. Okolnosti se však o to nakonec postarají samy, a tak Nick řekne Curtisovi, co si o něm a o jeho tajném životě myslí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E04: Present Tense

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco se členové nově vytvořeného týmu budou muset postavit Deathstrokeovi, tak se vydají i do Ruska. Kromě toho nás však čeká i první pauza ve vysílání.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás