Arrow Raisa

Raisa

Raisa

Původně služebná v sídle rodiny Queenů, která se nyní stará o Williama.

Sezóny 2
2012 - 2018

Raisa byla dlouhou dobu součástí domácnosti rodiny Queenů. Dlouhou dobu zde pracovala jako služebná, a proto zná Olivera z doby před i po havárii rodinné lodi. Na Olivera byla vždycky milá, protože i on se k ní choval velmi slušně. Když se s ním shledala v roce 2012, kdy se zničehonic vrátil domů, tak ho vřele přivítala.

Po svém návratu se Oliver zeptal Raisy, jestli na něm vidí něco jiného. Raisa mu řekla, že nevidí, protože i když se dříve choval jako puberťák, tak vždycky věděla, že má dobré srdce. Brzy po Oliverově příjezdu však byla propuštěna, a proto jsme se s ní už nesetkávali v sídle rodiny Queenů.


Oliver si však na Raisu vzpomněl o pět let později, když zjistil, že musí vychovávat svého syna Williama. Když proto přemýšlel nad tím, kdo mu bude dělat chůvu, tak ho ihned napadla milá Raisa, která se mu pochopitelně rozhodla pomoci.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás