Arrow Raisa

Raisa

Raisa

Původně služebná v sídle rodiny Queenů, která se nyní stará o Williama.

Sezóny 2
2012 - 2018

Raisa byla dlouhou dobu součástí domácnosti rodiny Queenů. Dlouhou dobu zde pracovala jako služebná, a proto zná Olivera z doby před i po havárii rodinné lodi. Na Olivera byla vždycky milá, protože i on se k ní choval velmi slušně. Když se s ním shledala v roce 2012, kdy se zničehonic vrátil domů, tak ho vřele přivítala.

Po svém návratu se Oliver zeptal Raisy, jestli na něm vidí něco jiného. Raisa mu řekla, že nevidí, protože i když se dříve choval jako puberťák, tak vždycky věděla, že má dobré srdce. Brzy po Oliverově příjezdu však byla propuštěna, a proto jsme se s ní už nesetkávali v sídle rodiny Queenů.


Oliver si však na Raisu vzpomněl o pět let později, když zjistil, že musí vychovávat svého syna Williama. Když proto přemýšlel nad tím, kdo mu bude dělat chůvu, tak ho ihned napadla milá Raisa, která se mu pochopitelně rozhodla pomoci.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E01: Starling City

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Seriál Arrow směřuje ke svému konci a my jsme se dočkali popisů prvních tří epizod poslední série. Co na Olivera čeká tentokrát?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás