Arrow Red

Red

Red

Členka Lovců s dlouhými luky, která má v oblibě šipky všeho druhu.

Sezóny 1
2018 - 2018

Red, jejíž pravé jméno je nám neznámé, patří k nebezpečné a zabijácké organizaci, která si říká Lovci s dlouhými luky. Jejími kolegy jsou Bear a Silencer, kteří jsou podobně jako ona nebezpečnými zabijáky.

Red se zdá být tou nejzkušenější členkou, která se vyzná v přestrojování, kapsářství i bojování. V boji často využívá své šipky, které mají různé funkce. Nutno dodat, že je hází se smrtelnou přesností. Dále nosí speciální oblek, díky kterému je snadno rozeznatelná.


Do Star City přijde někdy během roku 2018, kdy s ní a jejími kolegy uzavře spojenectví padouch Ricardo Diaz. Ten je nejdříve využije k odcizení předmětu, který má ve svém držení ARGUS. Následně je využije ještě několikrát, přičemž Lovci s dlouhými luky mu vždy vyhoví.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Ten její obleček, kristepane.

15.12.2018 | 20:45:30

Stav překladu

Epizoda S08E04: Present Tense

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Co nás čeká ve čtvrtém a pátém díle?

Zatímco se členové nově vytvořeného týmu budou muset postavit Deathstrokeovi, tak se vydají i do Ruska. Kromě toho nás však čeká i první pauza ve vysílání.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás