Arrow Sam Armand

Sam Armand

Sam Armand

Zkorumpovaný státní prokurátor.

Sezóny 1
2017 - 2018

Samir Armand, kterému přátelé a známí říkají Sam, je státním prokurátorem ve Star City. Když se Oliver Queen ocitl před soudem, tak Sam zastupoval město, které Olivera obvinilo ze strážcovství pod maskou Green Arrowa. I když Sam ve svém prvním snažení proti Oliveru Queenovi neuspěl, tak se nehodlal vzdát, protože byl pod velkým tlakem.

Později zjišťujeme, že celou dobu pracoval pro Ricarda Diaze, což znamená, že je zkorumpovaný. Časem Sam přijde na nové informace, díky kterým by mohl Olivera dostat ke dnu, a proto se o ně podělí s Kimberly Hill, policejní kapitánkou, která taktéž pracuje pro kriminálníka Dragona.


Následně se ukázalo, že nové informace, které Sam odhalil, měl Roy Harper, kterého začal držet v zajetí. Z Roye se mu však nepodařilo nic dostat, protože ho Green Arrowův tým dokázal zachránit.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S08E01: Starling City

cz4%
Odhadované dokončení 21.10. | 22:00

Překlad: @eetkikinka

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Kdo všechno bude ve velkém crossoveru?

Letošní velký crossover bude jednoznačně tím největším, který tvůrci vytvořili. Pojďme si v následujícím článku shrnout, kdo všechno se v něm vlastně objeví. 

Reklama

Poslední série

Podívejte se na upoutávku k poslední řadě seriálu Arrow, která nás čeká letos na podzim. 

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Co nás čeká a nemine

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Seriál Arrow směřuje ke svému konci a my jsme se dočkali popisů prvních tří epizod poslední série. Co na Olivera čeká tentokrát?

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás