Arrow Sam Armand

Sam Armand

Sam Armand

Zkorumpovaný státní prokurátor.

Sezóny 1
2017 - 2018

Samir Armand, kterému přátelé a známí říkají Sam, je státním prokurátorem ve Star City. Když se Oliver Queen ocitl před soudem, tak Sam zastupoval město, které Olivera obvinilo ze strážcovství pod maskou Green Arrowa. I když Sam ve svém prvním snažení proti Oliveru Queenovi neuspěl, tak se nehodlal vzdát, protože byl pod velkým tlakem.

Později zjišťujeme, že celou dobu pracoval pro Ricarda Diaze, což znamená, že je zkorumpovaný. Časem Sam přijde na nové informace, díky kterým by mohl Olivera dostat ke dnu, a proto se o ně podělí s Kimberly Hill, policejní kapitánkou, která taktéž pracuje pro kriminálníka Dragona.


Následně se ukázalo, že nové informace, které Sam odhalil, měl Roy Harper, kterého začal držet v zajetí. Z Roye se mu však nepodařilo nic dostat, protože ho Green Arrowův tým dokázal zachránit.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás