Arrow Sheck

Sheck

Sheck

Pravá ruka Caydena Jamese.

Sezóny 1
2017 - 2018

Sheck je záhadnou postavou. Každý mu říká jeho přezdívkou Boots. Víme, že je delší dobu členem hackerské organizace Helix, kde byl pravou rukou vůdce Caydena Jamese. Ten byl však zajat ARGUSem, a proto všichni členové včetně Shecka usilovali o jeho záchranu.

Cayden James byl nakonec osvobozen, a proto Helixu představil svůj nový plán. Sheck stál i nadále po boku svého pána, kterému začal pomáhat s uskutečňováním nového plánu. Ten mimo jiné zahrnoval i přítomnost Black Siren, kterou Helix získal na svou stranu.


Sheck se několikrát ujišťoval o tom, že Black Siren dodrží svou část dohody. Zároveň s Caydenem připravoval zločinecké uskupení, díky kterému by mohli dosáhnout svých cílů. A vzhledem k tomu, jaké má Sheck postavení, se i on stal členem těchto zločinců.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás