Arrow starší Zoe Ramirez

starší Zoe Ramirez

starší Zoe Ramirez

Reneho dcera, ze které se v budoucnosti stane samozvaná strážkyně.

Sezóny 2
2018 - 2020

Skrze pohledy do budoucnosti zjišťujeme, jak dopadne Star City. Ve městě se objeví hned několik nových strážců, po kterých jdou bezpečností složky, nicméně ti i nadále usilují o záchranu města po svém. Jedním z těchto strážců se stane i Zoe Ramirez, dcera Reneho Ramireze.

Zoe se jednu dobu přátelila s Williamem, Oliverovým synem, který však po čase odjel z města a už se nevrátil. Po několika letech se však vrátí, a to společně s Royem Harperem. Zoe je jeho návratem překvapena, nicméně i příjemně překvapena.


Stále se jedná o hodnou a dobrosrdečnou ženu, která však časem zvážněla. I to zřejmě zdědila po svém otci, který se aktuálně nachází někde jinde než ve Star City. Zoe však ve městě zůstala, protože na rozdíl od něj věří, že bojuje za správnou věc.

Kvůli pohledům do budoucnosti musela hrát Zoe jiná herečka než ta, která hrála její mladší verzi.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Je fajn, ale nemá doslova žádnou osobnost.

20.10.2019 | 18:30:17
Fredy536

sexy

16.12.2018 | 17:46:31
Xavik

Snad jediný zajímavý nováček z první poloviny sedmé řady.

admin
15.12.2018 | 11:06:43

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás