Arrow Videa - Fan-made

Videa - Fan-made

Fan-made

 • Práce fanoušků: Zajimavá videa z YouTube

  Seriál Arrow si sice užívá zasloužené prázdniny, ale my nebudeme zahálet a budeme vám přinášet nové informace týkající se druhé série, zajímavá videa, fotky a články. Prvním z mnoha článků je následující video článek, do kterého jsem vybral pět zajímavých videí z YouTube.

  3 0
  2.6.2013 | 23:00HanzenDiskuze (8)
 • Arrow Harlem Shake

  Myslím si, že Harlem Shake nemusím vůbec představovat a tak vám jen přeji příjemnou zábavu.

  4 2
  13.3.2013 | 18:20HanzenDiskuze (6)
 • Arrow: Funny Movie Trailer

  Za velkou louží se chystaný seriál Arrow slyší velké oblibě. To dokazuje velmi početná fanouškovská základna na sociálních sítích, kde se dokonce objevil trailer na film.

  0 0
  20.9.2012 | 21:45HanzenDiskuze (8)
2

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás