Poslední vysílací pauza je za námi a my se můžeme těšit na poslední čtyři díly druhé série. Než si, ale pustíte nový díl, osvěžte si paměť tímto skvělým sestřihem událostí z první a druhé série.
Píseň: The Funeral
Skupina: Band of Horses
Zdroj: CW

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning, Batwoman a Superman & Lois, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2012 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Amazon Prime Video
Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.
Obsazení:Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)
(více)
Diskuze /11
shadowelite
slza mi skoro ukapla :D
ArrShaTom
Luxusní :D
Lens
Úžasný ! :)
marecek8
Skvelé! :) A hudba z HIMYM, teda bola v jednej z najlepších scén v HIMYM… :D
Billy the Kid
krasa
Kifi0604
Moc hezké (y)
katka_94
normálne som dostala chuť si to znova pozrieť od začiatku :-D
xomad
Exelent :)
Týta
Krasný :)
soreno
Taky mě napadlo že se na celou první serii podívám znovu… Je to skoro nemožný, ale za ty dva roky má tenhle seriál v mém životě svoje místo…
Raid
Ten song je z posledního dílu Flashforward- vzpomínky na budoucnost :), což je škoda že ho taky zrušili :/, btw tohle je jeden z nejlepších serialů, jen škoda že už asi Deathstroka neuvidíme ve třetí serii :/