Po zcela šokujícím konci (hlavně pro Olivera) čtrnácté epizody bude další epizoda probíhat skoro celá na ostrově.
Zdroj: CW

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning, Batwoman a Superman & Lois, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2012 | Ukončeno
8 sezón
| CW
| 43 minut
Amazon Prime Video
Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.
Obsazení:Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)
(více)
Diskuze /15
z_uzu
wau :) to bude teraz husté…:)
Starboy13
hej uplně sem nemohl jak tam byl Slade!! to bude mazec :D
Gambri
to bude mazec uz sa tesim
Giros/Matis
čím dál lepší!
Kozlik86
Uz je pristi ctvrtek?? sakra ja se zblaznim :-D
SerFirox
Slade je největší frajer :D
Lumicko
nemam jasne bolo to umyselne od Sladea stretnut sa s Oliverom?
#10 HanzenSebrachiel
juchuchu na to jsem se tesil :)
hali13
Snad se to teď konečně zvedne protože zatím to byla bída a samé řešení jejich pocitů a nevím čeho ještě a většinou akce a děj celkově byli jen na okraj tak snad s příchodem Sladea to bude lepší.
Hanzen
#7 Lumicko: Ano bylo :)
#11 LumickoLumicko
#10 Hanzen: Ale ved sa chcel povodne stretnut len s jeho matkou ne? Vybavit veci ohladne toho kandinovania… A to ze tam prisiel Oliver bolo necakane a slade asi nemal na vyber kedze ol. matka sa rozhodla ich predstavit
#12 hajek.lukashajek.lukas
#11 Lumicko: Jenže Slade tam přišel, aby se setkal s Oliverem. Protože si myslel, že tam stále bydlí.
#14 LumickoWolfenstein
Ještě větší síla by to byla, kdyby se tam v nejbližší době vrátil Malcom Merlyn :-)
Lumicko
#12 hajek.lukas: Ale ved povedal Sebastianovy ( nevim jak to vysklonovat :D ten co kandinuje ) ze to vybavi s Moirou tak tam asi siel kvoli nej nie? Ale tak asi ratal s moznostou stretnut sa s Oliverom no… nvm
MoniqueGleek
Slade je borec. Fandim mu. :)