Arrow
90/100 - 1 399×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Upoutávka k novému animovanému seriálu Vixen

Upoutávka k novému animovanému seriálu Vixen

I přesto, že jsme se na letošním Comic-Conu nedočkali žádné upoutávky k seriálu Arrow, protože natáčení čtvrté řady teprve začalo, i tak se nás tvůrci rozhodli navnadit na nový web seriál stanice CW. Jedná se o animovaný seriál Vixen a vy se v článku můžete podívat na jeho upoutávku.

23 2
13.7.2015

Seriál Vixen bude mít premiéru 25. srpna 2015 na CW Seed.

Thumbnail Play icon

Diskuze /5

Damon_CZ

a vida, Cisco tu má i správný hlas :D

#2 jardinero89
13.7.2015 | 19:06:16
jardinero89

#1 Damon_CZ: To samé Flash a Arrow :)

13.7.2015 | 19:51:37
derigos

budete k tomu dělat titulky ?

13.7.2015 | 21:32:44
migthedragon

Jen jsem zvědavý jak to pojmou. Jestli tam arrowa a flashe hodí s tím, že to nebude mít žádnou návaznost na hrané seriály nebo jestli se to pokusí nějak spojit. Přeci jen dabing tam sedí. Jen by to asi museli zasadit někam do minulosti, protože arrow už nebude používat tyhle hadry (na druhou stranu možná ty scény s ním udělají znovu stejně jako tomu asi bude v případě legends of tommorrow).

13.7.2015 | 22:29:37
Scenárista s veľkým S

Nečakal som že to bude až také zle :( , ale dám tomu šancu !

14.7.2015 | 13:28:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama