Ascension (Vesmírná loď Ascension)
88/100 - 71×

Ascension(Vesmírná loď Ascension)

Na vesmírné lodi jménem Ascension cestují stovky mužů, žen i dětí. V roce 1963 je do kosmu vyslala americká vláda v přísně tajné misi, jejímž cílem bylo osídlit nový svět. Po padesáti letech celého putování náhle dojde k vraždě mladé ženy. A posádka kvůli ní začne uvažovat o tom, co je opravdovou náplní jejich mise.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Syfy | 60 minut
žánr
Akční, Sci-fi
hrají
Ryan Robbins (Duke Vanderhaus),


Postavy

 • William Denniger

  William Denniger

  Kapitána Williama Dennigera by si každý představil jako ideálního vůdce první mise do vesmíru. Je šlechetný, spravedlivý, sebejistý a má autoritu. Tedy alespoň na veřejnosti.

 • Viondra Dennigerová

  Viondra Dennigerová

  Viondra má dokonalé manželství. Tedy alespoň navenek. Díky bystré inteligenci a téměř šachovému smyslu pro strategii dostala sebe i svého manžela Williama na jedny z nejmocnějších pozic na lodi. A postará se o to, aby jí nic nemohlo stát v cestě.

 • První důstojník Oren Gault

  První důstojník Oren Gault

  Čestný, sebevědomý a schopný muž, který se narodil údržbářům ve spodních částech lodi. Musí vyšetřit vraždu mladé ženy, o čemž si myslí, že na to není úplně připravený. Ač má vše, po čem každý obyvatel z nižších palub touží, chybí mu něžný dotek ženy. A to ženy Duka Vanderhause.

 • Vedoucí astronomka Emily Vanderhousová

  Vedoucí astronomka Emily Vanderhousová

  Starší sestra zavražděné. Její pevné manželství s bezpečnostním technikem Dukem Vanderhausem bude díky rodinné tragédii podrobeno zkoušce.

 • Duke Vanderhaus

  Duke Vanderhaus

  Duke je alfa samec. Stále musí být ve vedení, nikdy neukazuje své slabiny a pevně věří v dodržování pravidel. Nicméně nemá srdce z kamene, svou ženu velmi miluje. Ta to však cítí poněkud jinak.

  Sezóny 1
  2014 - 2014
 • Doktorka Juliet Bryceová

  Doktorka Juliet Bryceová

  Vedoucí lékařka na Ascension. Už tak špatné vztahy s její dcerou Norou se ještě zhorší poté, co na palubě dojde k vraždě.

 • Nora Bryceová

  Nora Bryceová

  Dcera Juliet, která je matkou tlačena ke studiu medicíny, ovšem sama se zajímá o terramorfování a budování nových světů. Vražda ji rozlítí natolik, že záležitost nechce pohřbít a chce vidět viníka pykat.

 • James Toback

  James Toback

  James je pracovitý údržbář, o kterého má zájem Nora. Jelikož se však narodil v nižších palubách, je k lidem shora zatrpklý.

 • Harris Enzmann

  Harris Enzmann

  Syn Abrahama Enzmanna, zakladatele mise Ascension, který sdílí otcovu vizi a je odhodlaný pokračovat v otcově práci, ať se děje cokoliv.

 • Stokes

  Stokes

  Stokes je kvůli předchozím zkušenostem k posádce z horních palub velmi nedůvěřivý. Má výbušnou povahu, je náladový a pod nátlakem bývá velmi nebezpečný.

Žánr

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský · Dobrodružný · Dokumentární · Drama · Erotický · Fantasy · Historický · Hororový · Hudební · Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Nadpřirozený · Parodie · Politický · Právnický · Psychologický · Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Špionážní · Sportovní · Talk show · Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Rok vzniku

starší · 2000 · 2001 · 2002 · 2003 · 2004 · 2005 · 2006 · 2007 · 2008 · 2009 · 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022

Počáteční písmeno

123 · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · O · P · Q · R · S · T · U · V · W · X · Y · Z

Reklama