Assassin's Creed Základní informace o hře Assassin's Creed: Liberation

Základní informace o hře Assassin's Creed: Liberation

Základní informace o hře Assassin's Creed: Liberation

Assassin's Creed 3: Liberation je akční stealth hra z pohledu třetí osoby vydaná společností Ubisoft roku 2012 exkluzivně pro Playstation Vita. Hra je zasazena do 18. století, konkrétně do New Orleans. Mladá assassínka, Aveline de Grandpré, bojuje za svobodu a rovnoprávnost tamních obyvatel.


2 1
24.5.2014

Assassin's Creed 3: Liberation je exkluzivní hrou pro handheldovou konzoli Playstation Vita. Hra vyšla ve stejný den jako Assassin's Creed 3. Liberation je jakousi menší odbočkou v sérii, podobně jako tomu bylo u Assassin's Creed: Bloodlines. V Liberation si však premiérově hlavní roli střihne Assassínka, Aveline de Grandpré.

Assassin v rouše Evině


Děj se odehrává v 18. století, mezi roky 1765 a 1780. Aveline podobně jako Connor, který je hrdinou Assassin's Creed 3. Aveline je mladá dívka, která to neměla v životě snadné. Zatímco její otec byl původem francouz, její matka pocházela z Afriky. Velkým štěstím bylo, že otec byl velmi bohatý a vážený muž, jinak by se půvabná míšenka dostala do společnosti otroků a sama se jím stala také. Postupem let, se začne Aveline hnusit bezpráví světa a rozhodne s tím naložit po svém. Nehodlá nadále přihlížet tomu, jak lidé hladovějí, zatímco ona si žije v přepychu. Chce změnu, chce revoluci, chce svobodu a chce rovnoprávnost. Stane se tedy assassínkou, díky výcviku madam Agaty.

Ne vše jde ale po másle a Aveline je vůlí osudu zahnána do New Orleans. Město, které bylo vybudováno zejména z finanční podpory Francouzů, kteří jej vybudovali. Aveline se pouští do nerovného boje proti korupčníkům a Templářům, kteří jsou odvěkými rivaly Assassínů po celá staletí.

Souboj mocností v kapse

Díky PS Vita je možné si zahrát Assassin's Creed 3: Liberation naprosto kdekoliv a kdykoliv. Možnosti handheldové konzole jsou rozmanité, díky čemuž můžete Aveline ovládat, jak skrze klasická PS tlačítka, tak i přes nové prvky, kterými konzole oplývá. I přesto, že hra není tak rozsáhlá jako na Assassin's Creed 3, najdete zde ohromné New Orleans a navíc díky výkonu malé konzole i líbivé grafické podání.

Animus z kola ven

Desmond Miles, coby hlavní protagonista celé série Assassin's Creed se pro mnohé fanoušky bohužel v Assassin's Creed 3: Liberation neobjeví a hra vám tedy nenabízí momenty, kdy si můžete odskočit do futuristické budoucnosti. Pokud jde o Liberation, jedná se o čistě historický kousek, který je opřen o skutečná fakta, nicméně samotná hlavní protagonistka je postavou vymyšlenou.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny