Assassin's Creed Základní informace o hře Assassin's Creed: Liberation

Základní informace o hře Assassin's Creed: Liberation

Základní informace o hře Assassin's Creed: Liberation

Assassin's Creed 3: Liberation je akční stealth hra z pohledu třetí osoby vydaná společností Ubisoft roku 2012 exkluzivně pro Playstation Vita. Hra je zasazena do 18. století, konkrétně do New Orleans. Mladá assassínka, Aveline de Grandpré, bojuje za svobodu a rovnoprávnost tamních obyvatel.

6 1
24.5.2014

Assassin's Creed 3: Liberation je exkluzivní hrou pro handheldovou konzoli Playstation Vita. Hra vyšla ve stejný den jako Assassin's Creed 3. Liberation je jakousi menší odbočkou v sérii, podobně jako tomu bylo u Assassin's Creed: Bloodlines. V Liberation si však premiérově hlavní roli střihne Assassínka, Aveline de Grandpré.

Assassin v rouše Evině


Děj se odehrává v 18. století, mezi roky 1765 a 1780. Aveline podobně jako Connor, který je hrdinou Assassin's Creed 3. Aveline je mladá dívka, která to neměla v životě snadné. Zatímco její otec byl původem francouz, její matka pocházela z Afriky. Velkým štěstím bylo, že otec byl velmi bohatý a vážený muž, jinak by se půvabná míšenka dostala do společnosti otroků a sama se jím stala také. Postupem let, se začne Aveline hnusit bezpráví světa a rozhodne s tím naložit po svém. Nehodlá nadále přihlížet tomu, jak lidé hladovějí, zatímco ona si žije v přepychu. Chce změnu, chce revoluci, chce svobodu a chce rovnoprávnost. Stane se tedy assassínkou, díky výcviku madam Agaty.

Ne vše jde ale po másle a Aveline je vůlí osudu zahnána do New Orleans. Město, které bylo vybudováno zejména z finanční podpory Francouzů, kteří jej vybudovali. Aveline se pouští do nerovného boje proti korupčníkům a Templářům, kteří jsou odvěkými rivaly Assassínů po celá staletí.

Souboj mocností v kapse

Díky PS Vita je možné si zahrát Assassin's Creed 3: Liberation naprosto kdekoliv a kdykoliv. Možnosti handheldové konzole jsou rozmanité, díky čemuž můžete Aveline ovládat, jak skrze klasická PS tlačítka, tak i přes nové prvky, kterými konzole oplývá. I přesto, že hra není tak rozsáhlá jako na Assassin's Creed 3, najdete zde ohromné New Orleans a navíc díky výkonu malé konzole i líbivé grafické podání.

Animus z kola ven

Desmond Miles, coby hlavní protagonista celé série Assassin's Creed se pro mnohé fanoušky bohužel v Assassin's Creed 3: Liberation neobjeví a hra vám tedy nenabízí momenty, kdy si můžete odskočit do futuristické budoucnosti. Pokud jde o Liberation, jedná se o čistě historický kousek, který je opřen o skutečná fakta, nicméně samotná hlavní protagonistka je postavou vymyšlenou.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny