Assassin's Creed Novinky

Novinky

 • Tvůrci vypouštějí další videa a představují nám města, kam se vydáme

  Ke hře Assassin's Creed: Origins vyšlo hned několik trailerů, dále spoustu gameplayů s komentáři od tvůrců. Zatím to tak vypadá, že nás chtějí tvůrci co nejvíce nalákat a s propagací opravdu nešetří. Otázka ale zní i jinak – neviděli jsme toho ze samotné hry už moc?

  5 0
  1.9.2017 | 23:32tom99Diskuze (0)
 • Osmiminutové video představuje hlavního hrdinu a jeho věrného druha

  Tvůrci se vytasili s dalším videem, které více přiblíží Bayeka a jeho orla Senu, který mu bude na většině misí pomáhat. Video obsahuje i nové záběry ze hry, které potvrzují, že nás čekají opravdu rozmanité lokace. Tvůrci si s další hrou vyhráli, tak snad bude samotná hra Origins stát za to.

  4 10
  21.8.2017 | 11:42tom99Diskuze (0)
 • Lezení po pyramidách, střílení z luku a mnoho dalšího v novém videu

  Tentokrát tu máme rovnou osmnáctiminutové video, ze kterého si lze udělat ještě větší obrázek, jak bude finálně vypadat hra Assassin's Creed: Origins. Můžete se blíže podívat na bojový styl protivníků, střílení z luku, ježdění na velbloudovi a na mnoho dalšího. Přesvědčilo vás video ke koupi hry?

  9 4
  11.8.2017 | 17:52tom99Diskuze (6)
 • Využívání orla, potápění v Nilu a bojové sekvence v dalším videu ze hry Assassin's Creed: Origins

  Ubisoft se snaží zpropagovat hru Assassin's Creed: Origins, co nejvíce to jen jde. Po dvou trailerech, gameplayi a ukázky z gladiátorské arény tady máme další video, které přibližuje hraní v očekávané novince. Jste zatím spokojení s novinkami, které si pro nás tvůrci ve hře průběžně připravují?

  8 1
  30.7.2017 | 15:34tom99Diskuze (2)
 • Všechny vystřižené scény z filmu dokreslují příběh snímku

  Nového filmu Assassin's Creed se sice jen tak nedočkáme, ale můžete se podívat na třináctiminutové video, ve kterém najdete všechny vystřižené scény z filmu. O slovo se především hlásí potomek Marie, mladá Lara, která má velice zvláštní vztah s Callumem Lynchem.

  12 1
  16.7.2017 | 17:23tom99Diskuze (5)
 • Na Netflixu vznikne animovaný seriál, takže hraného se zřejmě nedočkáme

  Když se objevila zpráva, že Assassin's Creed míří na televizní obrazovky, většina fanoušků série měla radost. Všichni totiž čekali hraný seriál od Netflixu. Stanice se sice seriálu zhostí, ale bohužel nepůjde o hranou adaptaci. Seriál bude animovaný. Co říkáte na tuto šokující novinku?

  4 13
  6.7.2017 | 17:23tom99Diskuze (4)
 • Nový trailer na hru ukazuje krásy Egypta

  Na nové hře Assassin's Creed: Origins si tvůrci nechali opravdu záležet. Pokud si tedy budou chtít herní fanoušci spravit náladu po nemastném a neslaném filmu, je tu další skvělý trailer. Těšíte se na dobrodružství nového asasína v Egyptě? Koupíte si novou hru?

  10 0
  29.6.2017 | 9:45tom99Diskuze (4)
 • Podívejte se, jak budou vypadat souboje v gladiátorské aréně

  Gladiátorská aréna je jedním z největších lákadel nové hry Assassin's Creed: Origins. Tvůrci si to samozřejmě uvědomují, a tak vypustili první gameplay přímo z arény, kde se hlavní hrdina musí utkat se silným otrokářem. Máme také možnost se podívat, jak bude vypadat boj s těžkými zbraněmi.

  5 7
  24.6.2017 | 14:31tom99Diskuze (4)
 • První trailer na Assassin's Creed: Origins konečně dorazil

  27. října 2017 se skutečně dočkáme nové hry, která ponese název Assassin's Creed: Origins. Tentokrát tvůrci upustili od stálého přibližování se k současnosti. S novým hrdinou se vydáme do Egypta, kde budeme sledovat jeho těžkou cestu životem a vznik asasínského bratrstva.

  14 1
  13.6.2017 | 16:21tom99Diskuze (1)
 • Várka plná informací o hře Assassin's Creed: Origins

  Veletrh E3 sice dle oficiálních stránek začíná až zítra, ale už nyní vám přinášíme spoustu informací o hře Assassin's Creed: Origins, kterou bychom se mohli vychutnat již 27. října 2017. Jak se hlavní postava bude jmenovat? Do jaké slavné éry se vypravíme? Vše se dozvíte uvnitř článku.

  10 1
  12.6.2017 | 18:08tom99Diskuze (4)

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny