Assassin's Creed Novinky

Novinky

 • Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

  Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

  11 0
  24.1.2018 | 17:04tom99Diskuze (6)
 • Ubisoft vydal trailer na Assassin's Creed: Origins s hranými záběry

  Už příští týden se uvolní do běžného prodeje hra Assassin's Creed: Origins, takže není divu, že se Ubisoft snaží propagovat hru, jak se jen dá. Po celé řadě různých videí nyní vydává trailer s hranými záběry a skutečnými herci. Zamíříte příští týden do obchodu a koupíte si tuto hru?

  15 0
  21.10.2017 | 20:28tom99Diskuze (5)
 • Jak se tvoří atmosféra pomocí videa?

  Někdy studio uvolní trailer, ve kterém se neřekne ani slovo, přesto na vás ukázka dokáže zapůsobit velice silně. Něco takového lze říci o novém traileru ke hře Assassin's Creed: Origins, který je sice beze slov, ale díky silnému vizuálu a úžasné hudbě vás dokáže vtáhnout do děje.

  8 0
  6.10.2017 | 15:34tom99Diskuze (0)
 • Tvůrci vypouštějí další videa a představují nám města, kam se vydáme

  Ke hře Assassin's Creed: Origins vyšlo hned několik trailerů, dále spoustu gameplayů s komentáři od tvůrců. Zatím to tak vypadá, že nás chtějí tvůrci co nejvíce nalákat a s propagací opravdu nešetří. Otázka ale zní i jinak – neviděli jsme toho ze samotné hry už moc?

  6 0
  1.9.2017 | 23:32tom99Diskuze (0)
 • Osmiminutové video představuje hlavního hrdinu a jeho věrného druha

  Tvůrci se vytasili s dalším videem, které více přiblíží Bayeka a jeho orla Senu, který mu bude na většině misí pomáhat. Video obsahuje i nové záběry ze hry, které potvrzují, že nás čekají opravdu rozmanité lokace. Tvůrci si s další hrou vyhráli, tak snad bude samotná hra Origins stát za to.

  5 10
  21.8.2017 | 11:42tom99Diskuze (0)
 • Lezení po pyramidách, střílení z luku a mnoho dalšího v novém videu

  Tentokrát tu máme rovnou osmnáctiminutové video, ze kterého si lze udělat ještě větší obrázek, jak bude finálně vypadat hra Assassin's Creed: Origins. Můžete se blíže podívat na bojový styl protivníků, střílení z luku, ježdění na velbloudovi a na mnoho dalšího. Přesvědčilo vás video ke koupi hry?

  10 4
  11.8.2017 | 17:52tom99Diskuze (6)
 • Využívání orla, potápění v Nilu a bojové sekvence v dalším videu ze hry Assassin's Creed: Origins

  Ubisoft se snaží zpropagovat hru Assassin's Creed: Origins, co nejvíce to jen jde. Po dvou trailerech, gameplayi a ukázky z gladiátorské arény tady máme další video, které přibližuje hraní v očekávané novince. Jste zatím spokojení s novinkami, které si pro nás tvůrci ve hře průběžně připravují?

  9 1
  30.7.2017 | 15:34tom99Diskuze (2)
 • Všechny vystřižené scény z filmu dokreslují příběh snímku

  Nového filmu Assassin's Creed se sice jen tak nedočkáme, ale můžete se podívat na třináctiminutové video, ve kterém najdete všechny vystřižené scény z filmu. O slovo se především hlásí potomek Marie, mladá Lara, která má velice zvláštní vztah s Callumem Lynchem.

  13 1
  16.7.2017 | 17:23tom99Diskuze (5)
 • Na Netflixu vznikne animovaný seriál, takže hraného se zřejmě nedočkáme

  Když se objevila zpráva, že Assassin's Creed míří na televizní obrazovky, většina fanoušků série měla radost. Všichni totiž čekali hraný seriál od Netflixu. Stanice se sice seriálu zhostí, ale bohužel nepůjde o hranou adaptaci. Seriál bude animovaný. Co říkáte na tuto šokující novinku?

  5 13
  6.7.2017 | 17:23tom99Diskuze (4)
 • Nový trailer na hru ukazuje krásy Egypta

  Na nové hře Assassin's Creed: Origins si tvůrci nechali opravdu záležet. Pokud si tedy budou chtít herní fanoušci spravit náladu po nemastném a neslaném filmu, je tu další skvělý trailer. Těšíte se na dobrodružství nového asasína v Egyptě? Koupíte si novou hru?

  10 0
  29.6.2017 | 9:45tom99Diskuze (4)

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny