Assassin's Creed Assassin's Creed se přesouvá na televizní obrazovky

Assassin's Creed se přesouvá na televizní obrazovky

Assassin's Creed se přesouvá na televizní obrazovky

Zatímco fanoušci netrpělivě čekali na ohlášení pokračování Assassin's Creed, studio Ubisoft se rozhodlo filmové pole na nějaký čas opustit a zkusit štěstí se seriálem. V budoucnu nás tak čeká hraný seriál, který bude vycházet ze značky Assassin's Creed. Těšíte se?


34 0
23.3.2017

Ano, čtete správně. Vývojářské studio Ubisoft vsadilo minulý rok na filmová plátna, ale filmu s jednoduchým názvem Assassin's Creed se nedařilo podle jejich představ. V posledních dnech se čekalo, zda nepříznivé tržby zachrání alespoň Čína s Japonskem, kde měl film premiéru teprve nedávno. Bohužel se tak nestalo a studio přichází s novým plánem.

Assassin's Creed se přesune na televizní obrazovky a my se tak dočkáme hraného seriálu. Zatím nemáme žádné informace o tom, zda seriál bude vycházet z filmu či her. Je také možnost, že seriál si půjde svou vlastní cestou a bude například mapovat dobrodružství nějakého nového hrdiny. Ve hře je ale i možnost, že Ubisoft si vezme do parády již vytvořenou postavu (Altair Ibn-La'Ahad, Ezio Auditore da Firenze a další populární postavy).


Zatím se ani neví, na které stanici by měl být seriál vysílán, ale dle posledních informací se Ubisoftu líbí přístup streamovací stanice Netflix. Ta se v posledních letech vytasila s několika úspěšnými seriály, a tak není divu, že se studiu Netflix zamlouvá. Netflix je také znám svým vážným pojetím seriálů, což by přesně sedělo k seriálu o zabijácích.

Jste rádi, že vznikne seriál, nebo byste radši další film s Michaelem Fassbenderem?

Diskuze /15

Delinly

OMG… fakt nevim co si o tom myslet :O

23.3.2017 | 20:08:35
CoRnDuCK

Rád bych přivítal seriál o pokračování filmu, ale uvidíme.

#3 tom99
23.3.2017 | 20:12:18
tom99

#2 CoRnDuCK: Zatím se bohužel neví, jak do projektu bude zainteresovaný Fassbender, který docela projektem v posledních letech žil. Ale bojím se, že se pojede od nuly. Film měl celkem hvězdné obsazení, které by nešlo na televizních obrazovkách zaplatit.

#4 Blackhand47XD
webmaster
23.3.2017 | 20:24:02
Blackhand47XD

#3 tom99: Třeba bude v jedné epizodě něco jako Cooper v Limitless nebo Jackson v S.H.I.E.L.D.u.

#5 Blaze
webmaster
23.3.2017 | 21:44:41
Blaze

#4 Blackhand47XD: Bylo by to super, ale zrovna Bradleyho bych nevytahoval, vzhledem k tomu, že byl zároveň producentem limitless, a tak asi tak velký honorář neměl vzhledem k tomu, že seriál byl v jeho zájmu :)

23.3.2017 | 22:17:28
Erzik

Film jsem ještě neviděl, jsem velký herní fanda (až na poslední dva díly) a tak se bojím případného zklamání. Každopádně nepochybuji o tom, že Netflix by mohl zvládnout tuhle látku na výbornou a dát nám něco jako Daredevila jen z jiné doby :-)

#7 Blackhand47XD
redaktor
24.3.2017 | 7:25:53
Blackhand47XD

#6 Erzik: Herního fandu to může zklamat maximálně ve výkyvech v kontinuitě, jinak je to dost fajn. :)

#9 Erzik
webmaster
24.3.2017 | 9:16:52
diablotargaryen

Seriál týkající se Ezia Auditore da Firenze by byl pecka! :)

24.3.2017 | 9:18:49
Erzik

#7 Blackhand47XD: Ok, díky za uklidnění :-) Dám tomu tedy šanci..

redaktor
24.3.2017 | 15:03:47
WolverineCzE

Hlavni postavy by být Callum Lynch a Desmond Miles.

24.3.2017 | 15:11:57
ndroo7

Seriály jsou několik let již na hodně vysoké úrovni a zrovna Netflix ty seriály umí (Stranger Things, Daredevil, …), takže mi to vůbec nevadí, pokud to takto opravdu nakonec bude. Určitě bych se kouknul!

24.3.2017 | 15:56:04
aslavey

No já jsem docela pro. Internetový televize se nemusí bát přístupnosti, což je v případě AC naprostá nutnost a je prostor na pořádnej příběh. Film je prostě průser.

24.3.2017 | 16:08:13
Wolfinator1

Jsem pro Netflix a Ezia, či Altaira – to jsou prostě Assasíni ti ostatní už je proti nim slabý čajíček. Film ušel ( dal bych 70% ) ač mám velké výhrady ( radši bych opačný přístup 2–3 scény ze současnosti a většinu ze středověku jako ve hrách ) vzhled Animusu rameno na nic a prolínání časů v boji jen kazilo dojem ze super bojů ve středověku a v neposlední řadě krev, film o zabijácích nemůže nemít v podstatě krev hlavně když vidíme jak je člověk podříznut , ale na krku nemá ani červenou čárku , takže větší brutalita a prdět na přístupnost pro dětičky. Jinak ale chválím spoustu Assasins klasiky co jsem viděl ( skoky důvěry, hlášky typu : nic není pravda a vše je dovoleno, parkur, způsob boje a nádherné scény s orlem kroužícím kolem ).

24.3.2017 | 16:34:39
Anckrst

myslím, že by to bol správny krok. Dokázali by viac rozvinúť dej, možno by použili o niečo menej CGI efektov (pravdepodobne s menším rozpočtom), pretože vo filme niektoré pôsobili naozaj negatívne (a zbytočne) a mohli by tým pádom použiť reálne kulisy. Určite by som sa nevzdával filmu úplne a chcel by som vidieť pokračovanie s Fassym ale seriál by mohol sledovať iné obdobie, ktoré by mohlo dopĺňať aj filmové univerzum. Marvel to nejakým zázrakom dokázal takže tu by to tiež mohlo fungovať.

24.3.2017 | 17:32:58
Cap19

Dnes jsem dokoukal film a byl jsem zklamán. Mě osobně to přišlo jako slátanina všech 5ti dílů dohromady (díly s desmondem). Uvítal bych seriál s Eziem a na způsob game of thrones (jen příklad). Myslim si že v seriálu bylo více možností než ve filmu.

28.3.2017 | 11:07:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny