Assassin's Creed Bleeding effect, Baptiste, Abstergo a další

Bleeding effect, Baptiste, Abstergo a další

Bleeding effect, Baptiste, Abstergo a další

Film Assassin's Creed nás čeká již za tři měsíce, proto vám přinášíme nové informace o filmu. Ve filmu se dočkáme předka Baptisty, známého ze hry Assassin's Creed: Liberation. Dále se můžeme těšit na bleeding effect a propojení filmu s ostatními hrami ze série.


13 0
7.9.2016

Assassin's Creed bude filmem, který nemapuje žádný známý příběh z her, ale věnuje se nové postavě v novém prostředí z jiného časového období. Přesto má film koexistovat s ostatními hrami a má rozšiřovat svět Assassin's Cre­edu, který vytvořily hry. Vše, co se tedy odehrálo ve hrách, by mělo platit i ve filmu, protože tak se to skutečně stalo.

Hlavní postava příběhu, Callum Lynch (Michael Fassbender), bude vězněn společností Abstergo podobně jako Desmond Miles, protagonista prvních her. Můžeme tak usuzovat, že Abstergo se zaměřilo na více předků slavných asasínů, kteří nějakým způsobem v minulosti přišli do styku s mimozemskou technikou. Samotného Apple of Eden (Kousek ráje) bychom se měli dočkat ve filmu, jak nedávno odhalilo video z natáčení.


Ve filmu se objeví postava Alana Rikkina, kterého jsme mohli spatřit již v první hře Assassin's Creed. Alan Rikkin je jeden z nejvíce postavených lidí v Abstergu, který se ve hře pouze mihl a kterého Warren Vidic, další zaměstnanec Absterga, informoval o pokroku s Desmondem Milesem. Alana Rikkina ve filmu bude hrát Jeremy Irons, původně si fanoušci mylně mysleli, že Irons bude právě hrát Warrena Vidica.

(Baptiste v Assassin's Creed: Liberation. Foto: Ubisoft)

Dále se ve filmu dočkáme tzv. bleeding effectu, se kterým jsme se setkali také již v první hře. Ve hrách pomocí bleeding effectu Desmond vidí skryté nápisy na zdech, nebo ho tento pomocný šestý smysl navádí, kam jeho další kroky budou směřovat. Uvidíme, jak si s bleeding effectem poradí tvůrci ve filmu. Nyní také bylo definitivně potvrzeno, že většina filmové pasáže se bude odehrávat v současnosti. To je zřejmě překvapivý tah tvůrců, protože u všech her to bývá právě naopak – většinu času strávíme s předkem v minulosti.

A jaké další propojení si pro nás tvůrci připravili? Možná si vzpomínáte na postavu Baptisty ze hry Assassin's Creed: Liberation. Baptiste byl asasín, kterého trénoval Agaté, tedy stejný učitel, který cvičil i hlavní hrdinku hry Aveline de Grandpé. Po smrti Agatého a Baptisty mentora Françoise Mackandale se Agaté přesunul z neznámých důvodů do Louisiany v New Orleans. Baptiste se cítil zrazený a později se sám vydal do New Orleans, kde uzavřel dohodu s templáři.

Posléze bylo na Aveline, aby se s Baptistem vypořádala. Baptistu sice ve filmu čekat nemáme, dočkáme se ovšem Moussa, což je Baptistův potomek. Moussa ve filmu bude hrát Michael K. Williams. Moussa má být spoluvězeň Calluma Lynche, tak uvidíme, zda se bude jednat o cenného spojence, nebo bude Moussa stejně zrádný jako jeho předek Baptiste.

Diskuze /4

Tatar

Možná že tím že se děj bude odehrávat víc v současnosti možná má připravit diváky že se bude další část odehrávat v současnosti :-) kdo ví.

#3 Hepcik2011
7.9.2016 | 19:35:08
téčko171

Alan Rikkin je jeden z nejvíce postavených lidí v Abstergu? Teda zajímalo by mě, jak jsi zrovna tuhle informaci zjišťoval. :D

webmaster
9.9.2016 | 8:48:24
Hepcik2011

#1 Tatar: Další díl AC by se měl odehrávat ve starodávném Egyptě. Prý chtějí kompletně překopat systém hry a odprostit se od kopírování svých titulů a hlavně, dá jim to větší volnost ve vyprávění příběhu, neb nebudou tak svázaní historií.

9.9.2016 | 13:56:15
league

Podle mě zase vydají hodně titulů AC za sebou když mají hodně velkou pauzu. Myslím jako počítačových her. Takže pár měsícu po tom výjde assasin v Japonsku a v Indii. A další rok výjde pokračování v Řecku v Rusku i v Číně. Ubisoft na těhlech hrách pracuje a proto si dali tak hodně velkou pauzu a další rok bude Řím.

11.9.2016 | 18:40:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny