Assassin's Creed Kteří potomci známých předků se objevili ve filmu?

Kteří potomci známých předků se objevili ve filmu?

Kteří potomci známých předků se objevili ve filmu?

Ve filmu Assassin's Creed sice moc známých postav z her nepotkáme, ale vyskytují se v něm potomci známých předků, které hráči her už dobře znají. Koho všeho jsme tedy potkali v komplexu Absterga Industries v Madridě?


14 0
12.1.2017

Začneme u postavy, jejíž identita byla odhalena dlouho před premiérou. Už když byl obsazen do filmu Michael K. Williams, začalo se spekulovat, koho bude hrát. Michael ztvárnil Moussu, potomka voodoo asasína Baptista, kterého jsme na chvilku potkali ve hře Assassin's Creed: Liberation, která vyšla po hře Assassin's Creed III.

Hlavní hrdinka hry Aveline de Grandpé se s Baptistem setká, když se tento bývalý voodoo asasín přidá k templářům. Baptiste byl společně s Agatém (později učitel Aveline) cvičen Françoisem Mackandalem, ale po jeho smrti se Agaté vydal do New Orleans. Baptiste nikdy nepochopil, proč ho Agaté opustil, následně sešel z cesty a začal pomáhat templářům. Ve hře se s ním Aveline musí utkat a čelit jeho různým jedům. Ve filmu je Moussa kladnou postavou, která pomáhá Callumu Lynchovi.


Ve filmu také potkáváme Asiatku Lin, kterou hraje Michelle H. Lin. Tato nepříliš známá herečka ztvárnila potomka Shao Jun, asasínské bojovnice z 16. století, která bojuje proti čínským templářům. Shao Jun se objevila ve hře Assassin's Creed Chronicles: China, kde byl jejím mentorem Ezio Auditore da Firenze. Shao se objevila i v animovaném filmu Assassin’s Creed: Embers.

(Promo fotky Lin a Nathana. Foto: Ubisoft)

Ve filmu jsme se dále setkali s Emirem, kterého hrál Matias Varela. Emir je potomkem asasína Yusufa Tazima, kterého hráči znají ze hry Assassin's Creed: Revelations, kde hlavního hrdinu Ezia seznámí s bratrstvem asasínů v Turecku v Konstantinopoli. Ezio zde pátrá po masyafských klíčích, které ho dovedou až k ostatkům legendárního asasína Altaira Ibn-La'Ahada.

A poslední vězeň z Absterga, který pomáhá Callumovi, je Nathan. Nathana hraje Callum Turner. Bohužel v případě Nathana jsme dlouho nevěděli, čí je předek. Fanoušci na internetu si to ale domysleli sami, nicméně to neznamená, že to tak ve skutečnosti je. Když se asasíni vyzbrojovali, Nathan šáhl po meči, který nápadně přípomínal zbraň Arno Doriana, asasína z 18. století, kterého jsme potkali ve hře Assassin's Creed: Unity. Logicky se tak začalo spekulovat, že Nathan je potomek Arna. Studio následně prohlásilo, že Nathan je potomek asasína Duncana Walpolea ze hry Assassin's Creed IV: Black Flag.

Arno byl vychováván hodným templářem Françoisem de la Serrem, který byl zavražděn templářem Germainem. Arno se v dobách Velké francouzské revoluce vydává se svou nevlastní sestrou Élise, do které je zamilovaný, vykonat pomstu. Dále se spekuluje, že samotný Arno Dorian se na kratičký okamžik mihl ve filmu. Když Callum Lynch dokončil Skok důvěry, stáli kolem něj různí asasíni. Jeden z nich měl oblek, který nápadně připomínal Arnův. Nakonec tvůrci skutečně potvrdili, že se jednalo o Arna.

Jaký předek známého asasína vás svým výskytem nejvíce ve filmu potěšil? A koho jste ve filmu postrádali?

Diskuze /5

Adam Frye

Myslím, že ukázali jen postavy z těch nejslabších dílů. Postavy jako Ezio, Edward nebo Haytham či Shay se nemůžou ve filmu jen mihnout. Ti musí mít vlastní film

#5 Chomy/Ema
12.1.2017 | 18:07:24
téčko171

Nějvíc mě potěšil samozřejmě Duncan Walpole. Škoda, že z článku jsem se toho o něm moc nedozvěděl, rozhodně mi přijde mnohem zajímavější, než Baptiste nebo Shao Jun.

#3 tom99
webmaster
12.1.2017 | 20:26:18
tom99

#2 téčko171: Někdy příště třeba :-) Článek se upravoval na poslední chvíli, protože jsem si byl tak nějak „jistej“, že Nathan bude potomek Arna Doriana…

webmaster
12.1.2017 | 21:18:06
league

Hlavní hrdina měl málo prostoru a víc času stravil jako vězen a málo času v annonimu.

14.1.2017 | 9:44:51
Chomy/Ema

#1 Adam Frye: Naprosto souhlasím moje jedny z nejoblíbenějších postav si mi právě vyjmenoval/a :)

22.1.2017 | 18:45:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny