Assassin's Creed Nová hra Assassin's Creed dorazí v roce 2020 a má nás vrátit zpět do Itálie

Nová hra Assassin's Creed dorazí v roce 2020 a má nás vrátit zpět do Itálie

Nová hra Assassin's Creed dorazí v roce 2020 a má nás vrátit zpět do Itálie

Ezio Auditore da Firence je jednou z nejoblíbenějších postav celé série. Mnoho fanoušků tedy na jeho časy v Itálii myslí velice rádo a často se povídá, že šlo o nejlepší období celé série. A tvůrci si to moc dobře uvědomují, proto bychom se v další hře měli opět vydat do Itálie.

4 3
27.2.2019

Ubisoft se snaží každý rok vydat novou hru, ale rok 2019 se bude muset obejít bez nového titulu. Na ten si budeme muset počkat až do roku 2020, což potvrdilo samo studio. Nejpravděpodobnější termín je tak ten podzimní, jak už to u série bývá zvykem. Zatím nepotvrzené zvěsti hlásí, že se můžeme těšit na návrat do Itálie. Pracovní název zní Legion.

A novinek není vůbec málo. Hráč bude mít opět na výběr, za koho bude hrát. Možnost výběru pohlaví by tak měla být automatická i pro další hry, tentokrát budeme moci vdechnout život Cassiovi či Lucii. Příběh by se měl odehrávat za vlády Marca Aurelia, kterého si můžete pamatovat například z filmu Gladiátor od režiséra Riddleyho Scotta. Kdo film zná, tak jistě ví, že bychom se měli na co těšit, ostatně hodnocení filmu mluví za své.


(Itálie je u fanoušků oblíbená. Foto: Ubisoft

Ze hry by tak zřejmě neměly zmizet gladiátorské arény a námezdní lovci známí z předchozích dílů. Zároveň se také hovoří o tom, že tato hra by měla být poslední z tzv. Ancient Trilogy. Další díly by se tak logicky mohly vydat zcela jiným směrem a třeba se opět přiblížíme naší současnosti. Teorie fanoušků byly takové, že se v příštím díle podíváme do nějaké asijské země, ale zdá se, že to nevyjde ani tentokrát.

Údajně bychom se hry měli dočkat na našich současných konzolích i na těch nových, které se aktuálně připravují (třeba PlayStation 5). Máme se těšit i na příběh ze současnosti, který bude provázaný s Origins a Oddysey, můžeme ale hádat, že v současnosti strávíme minimum času. Jakmile budeme mít více informací, určitě se zase ozveme s dalšími novinkami.

Těšíte se na novou hru? A je dobré se opět vrátit do Itálie?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /16

mateSKAtes

Hrál jsem oddyseu a moc se mě líbila a nejvíc ze všeho mě chytlo to mořeplavectví :D tak snad to nechají i do dalšího dílu.

27.2.2019 | 18:36:07
jose8

Kvalita nad kvantitou vždy vyhraje. Dokud si to v Ubi neuvědomí, tak se série jen těžko někam posune.

#4 RiniX
27.2.2019 | 19:33:35
-Skinner-

Najúspešnejšiu AC hru Odyssey bude ťažké prekonať. Ako som tipoval, žiadna Ázia ale Taliansko a Rím.

#5 zorgSVk
27.2.2019 | 19:41:04
RiniX

#2 jose8: Asi nemá cenu komentovat. Nejspíše jeden z těch, kteří hráli předchozí díly a ty nové odsuzují. Origins přineslo hodně kvalit (jak v otevřeném světě, tak systému a příběhu) a Odyssey bylo v podstatě pokračování (vyvíjelo se to současně) a přineslo také nové věci (ostrovy, moře, jablky atp.) – minimální downgrade, oproti jiným hrám od Ubisoftu. A Ubisoft tím zárověn přilákal mnoho fanoušků a hry mají jedny z nejlepších prodejů… já tedy vidím velký úspěch.

#8 jose8
27.2.2019 | 20:27:21
zorgSVk

#3 -Skinner-: Je pravdepodobné že si Japonsko a Aziu nechávajú na launch keď bude nová generácia PS a XBOXu aby tam vymákli čo najviac z tej krásnej prírody a podobne. Just saying podľa mňa.

#7 -Skinner-
27.2.2019 | 20:57:56
Blackhand47XD

Prostě jen chtěli do třetice použít stejný terén a přírodu, takže si ulehčili spoustu práce. Pokud bude příště Asie, tak taky čekám, že si to nechají třeba na více dílů, aby použili stejný terén, textury, rostliny atd.

webmaster
27.2.2019 | 21:05:49
-Skinner-

#5 zorgSVk: Japonsko a Ázia pravdepodobne bude po Taliansku kedže je to jedno z hlavných miest kde AC ešte nebol. Ja len, že boli správy, že to bude po Odyssey a to mi hneď prišlo ako hlúposť mať poslednú časť trilógie niekde v Japonsku.

27.2.2019 | 21:38:18
jose8

#4 RiniX: Nové díly přináší ještě větší repetitivní hratelnost než ty předchozí a další stupidní herní mechaniky a změny. Mám rád AC a určitě jsou věci, který se daj no posledních dílech pochválit, ale mě to prostě už přestává bavit.

#10 RiniX
27.2.2019 | 21:43:57
Bodis

Radši bych viděl tu Asii nebo spojednou třeba s Australii či Zélandem.. Aby se vrátili zpět k Italii, to by si měli připravit teda pořádné novinky,přiběh a nechat to už n ps5 :)

27.2.2019 | 23:18:31
RiniX

#8 jose8: Mně se spíš zdá, že právě ty předešlé jsou jenom o tom samém. Nějaký ten „otevřený“ svět, možnost zakoupení přesně daných zbraní a pár misí (hlavně příběhová) – oproti novým, kde jsou vcelku velké DLC, nové free mise atp.

#11 jose8
28.2.2019 | 18:13:14
jose8

#10 RiniX: Mně chybí celkově větší nápaditost a autentičnost, hlavně u questů. Působí to na mě jen jako další generická open-world hra, kde většinu času jen běhám po mapě a zabíjím nepřátele.

28.2.2019 | 19:17:28
DC Expert

Jo to je ten Řím jak se sliboval ale to Japonsko bude kdy ? Japonsko bylo také slibovaný. A ještě bych uvítal dva díly za Altaira.

7.3.2019 | 7:08:50
deeside95

A já už několik let čekám na pořádnou severskou ságu ve vikingské době :D

22.3.2019 | 14:18:35
DC Expert

Hele můžu se zeptat proč ubisoft prozradil že další AC bude za vikinga to vydají dva díly AC za jeden rok a nebo vydají tři díly najednou. Psalo se že AC Legion bude v Římě AC Kingdoom bude vikinga AC Destiny bude v Japonsku. Aby na E3 nebyli zase tři assasíny jak vydali naposled tři díly po sobě za jeden rok.

18.4.2019 | 17:27:27
DC Expert

Chci oznámit milnou informaci admina. Nový assasin se má jmenovat Ragnarok a bude za vikinga oni už to zveřejnili na gamescomu.

22.8.2019 | 15:49:27
DC Expert

Assasins creed Ragnarok výjde v září tohodle roku. Budeme mít pořádnou vikingskou ságu. Kdybych byl admin téhle stránky tak byste viděli jak by byla vyšperkovaná. Byli by tady úplně všechny informace jak o hrách tak i o knihách. Že by to byla nejlepší stránka na edně a bavilo by vás to se sem vracet. A ten příběh s Aguilarem nezapadá do těch knih a ani do světa assasínů. Je to pravda protože to jablko bylo ukryto v jedné hrobce ve Francii a Arno ho poslal Al Mulinovi. Takže ho Agulair nemohl vůbec mít. A to byla největší chyba toho filmu a té knihy. Je škoda že admin na tu stránku kašle. A proto tvrdím Christina Golden má nekvalitní knihy a nezapadají do děje s tím jablkem.

11.1.2020 | 12:04:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny