Assassin's Creed Nová hra by měla být o osvobozování otroků v Egyptě

Nová hra by měla být o osvobozování otroků v Egyptě

Nová hra by měla být o osvobozování otroků v Egyptě

Do veletrhu E3 už zbývá posledních pár dní a nová hra Assassin's Creed by měla být představena právě tam. Proto vám přinášíme nové informace o hře, které zatím nebyly oficiálně potvrzeny, ale rozhodně není na škodu si zopakovat základní fakta, která doposud o hře víme.


14 0
1.6.2017

Vývojářský tým v posledních letech pracoval velmi usilovně, aby představil další úspěšný titul. Tým měl poměrně hodně času na vývoj nové hry, té poslední jsme se dočkali už v roce 2015. Cílem nové hry je představit zajímavého hrdinu, se kterým bychom se setkávali i v dalších hrách. To je poměrně příjemná změna, protože poslední hry vždy mapovaly příběh jedné postavy.

Hlavní postavou bude snědý muž, u kterého dlouho nebudeme vědět jeho pravé jméno. Příběh se má odehrávat v Egyptě někdy okolo 1200 let před naším letopočtem. Údajně tvůrci plánují celou trilogii, proto si na prvním díle začínají pořádně záležet. Neznamená to ale, že bychom se měli ve všech dílech potulovat po Egyptě. Ve hře jsou i jiné destinace, například na historii bohaté Řecko. Představa nové trilogie je rozhodně zajímavým nápadem, ale o osudu rozhodne prodejnost a oblíbenost hry u fanoušků.


(Kdo bude hlavní postavou tentokrát? Foto: Ubisoft)

Značná část příběhu by měla být o osvobozování otroků. Znovu se na scénu vrátí templáři a i Kousek ráje. V tomto směru tedy tvůrci nevybočují z rutiny. Dle posledních informací se sice do série vrací lodě, ale neměli bychom se dočkat námořních bitev. Loď má sloužit jako dopravní prostředek z místa A do místa B. Ze hry Black Flag se tvůrci nejvíce inspirovali malými ostrůvky, kterých by mělo být v novém díle poměrně dost.

Tentokrát bychom se měli dočkat i pořádného příběhu ze současnosti, který v posledních hrál byl osekán na úplné minimum. Tam se tentokrát nebudeme vracet v čase a příběh by měl (velice vzdáleně) odkazovat na poslední události ze Syndicate. Z přítomnosti by se měli vrátit William, Rebecca i Shaun. Všechny známe z předchozích dílů série. Měl by nám být také představen zcela nový Animus.

Údajně se dočkáme zase o poznání plynulejšího pohybu postavy. Parkour by měl být na velice dobré úrovni, tvůrci si dávají pozor na technické problémy jako v případě Unity. Asi si všichni vzpomenete na nepříjemné lezení do a z oken, kdy jste se doma určitě nejednou rozčílili. Moudřejší budeme skutečně až po veletrhu E3, doposud jsou to vše nepotvrzené spekulace, ale určitě na nich bude něco pravdivého.

Jak se těšíte na novou hru? Co od ní očekáváte? Uvítali byste, aby se hrdina objevoval i v dalších dílech?

Diskuze /11

Blahar

Jsem rád, že to bude bez námořních bitev, jinak celkový koncept se mi dost zamlouvá, kdyby to bylo stejně povedené jako Eziova trilogie, vůbec bych se nezlobil, už aby tady ta E3 byla! :)

překladatel
1.6.2017 | 17:11:56
PecaCZE

Když tu bylo takový shrnutí všech her o čem byly ještě před filmem, tak to jsem pochopil. Ale myslím že už se to na Ednu nehodí psát… jen můj názor

1.6.2017 | 19:52:21
Erzik

Eziova trilogie byla opravdu jednou z nejlepších částí trilogie, takže jestli se pokusí k tomu navrátit, budu jedině rád.

redaktor
2.6.2017 | 7:23:12
téčko171

Asi tu budu široko daleko jediný, ale mě teda nejvíc těší, že se zase v plné parádě vrací děj z přítomnosti. Po tom značně výživným breku nad linkou v přítomnosti jsem se dost bál, že se na to tvůrci úplně vyserou, takže by jednak další díly AC zůstaly s těmi staršími neprovázané a dějové linky z těch starších by zůstaly neuzavřené. Tak snad se konečně dozvíme, co hodlají William, Shaun a Rebecca dělat s templáři a Juno.

#6 Blahar
webmaster
2.6.2017 | 9:26:20
antty

Na hru se sice těším, ale momentálně mě spíš zajímá jestli dopadne ten seriál. Cítím v něm potenciál, protože to může oslovit i lidi co PC hry nehrají. Na rozdíl od jiných se mi princip dvou dějových linií (minulost vs. přítomnost) dost líbí, doufám že i v tom seriálu to tak bude.

2.6.2017 | 13:02:21
Blahar

#4 téčko171: Taky se těším, Shauna a Rebeccu jsem měl vždycky rád a hrozně mě štvalo, jak začli od Black Flag na přítomnost prdět a dávali nám jen jakési útržky, přitom měla celá situace po Desmondově smrti dost velkej potenciál! :)

#7 Blackhand47XD #11 Chomy/Ema
překladatel
2.6.2017 | 22:53:56
Blackhand47XD

#6 Blahar: Dost to však podle mě zabili tím jeho synem, který je dalším z Proroků.

#8 téčko171
webmaster
3.6.2017 | 21:20:57
téčko171

#7 Blackhand47XD: „Sage“ se překládá jako „Prorok“? Dobrý Bože…

webmaster
3.6.2017 | 22:32:32
cicus84

ja osobně bych součsnot uplně vyškrt nikdy mě to nebavilo je to nuda takže jsem byl rád že to bylo hodně osekane aj film mě prostě nebavil tím že byl hlavně o tý současnosti skoro nedaj si řict a nedaj ale tak třeba překvapí

4.6.2017 | 23:52:48
Chomy/Ema

Jestli by někdy byla v Řecku tak by se hodil zápas v koloseu nebo někde v aréně např. proti tygrovy , ale ne že ho hned zakuchnete ale nějaký propracovaný souboj se zvířetem by byla pěkná změna pro mě :)

8.6.2017 | 20:37:36
Chomy/Ema

#6 Blahar: Škoda , že ho Abstergo …neoživylo z mrvých(Desmonda) a nevyužilo ho pro své účely, bylo by cool kdyby byl na straně templářu(poté co by ho nějakým způsobem oživily třeba tím kusem hadru ze Synd. už si bohužel nevzpomínám jak se ten hadr jmenuje :/ , že by si nic nepamatoval) noo… mě by se to líbilo Desmond byla moje oblíbená postava ze současnosti a z minulosti Shay Cormac a když je spojíte vznikne vám naprostý magor a cooooooool splácanina mě by se taková temná část líbila jako v Rogue!

8.6.2017 | 20:46:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny