Assassin's Creed Prohlédněte si, jak budou vypadat lokace v Athénách

Prohlédněte si, jak budou vypadat lokace v Athénách

Prohlédněte si, jak budou vypadat lokace v Athénách

Již brzy se můžeme těšit na novou hru od Ubisoftu s názvem Assassin's Creed: Odyssey. Vy se nyní v přiloženém videu můžete podívat, jak budou vypadat lokace ve hře. Za nás bohužel palec dolů, protože vše je dost podobné Egyptu z Origins. Tvůrci měli možná vybrat jinou lokaci a jiné období.

6 2
23.8.2018

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

lenacia

sem jediná, komu ten hrdina připomíná Nyxe z Kingsglaive??

23.8.2018 | 21:51:55
CoRnDuCK

Jsem bohužel asi jeden z mála, který se na tenhle díl těší, i přes ty vaše fámy, že je to podobné Origins, no a co? Řecko je krásné místo a zaslouží si být prozkoumáno.

#3 tom99
24.8.2018 | 9:11:55
tom99

#2 CoRnDuCK: Tak problém je, že už Origins byl úzce s pojený s Řeckem a vypadá to hrozně podobně. Já bych to teď osvěžil něčím jiným. Nikdo neříká, že Řecko je špatné místo :-)

#4 RiniX
webmaster
24.8.2018 | 11:07:32
RiniX

#3 tom99: Ono moc není z čeho vybírat – Karibik, počátek USA, různé doby v Evropě, potažmo Čína a nyní Egypt… A právě díky podobnosti to může být tak, jak si psal v předešlém článku a dočkáme se nějaké provázanosti, což není vůbec špatné. I když se v různých dílech AC objevovala jména i z ostatních (předešlých) dílů, tak nikdy nebyly (oproti prvním třem AC) úzce propojeny a to je taky škoda.

#5 tom99
24.8.2018 | 13:18:26
tom99

#4 RiniX: Ale tak já bych třeba nebál vytasit s nějakým zasněženým Ruskem či třeba Prahou, stále tu máme témata jako první a druhá světová válka. A hlavně – kdo říká, že každý díl musí být s novým hrdinou? Jak všichni rádi vzpomínáme na trilogii s Eziem. Problém je, že by se měla série vytasit trošku s lepším, hlavním příběhem. Přeci jen je to neustále to samé – většinou hlavní hrdina ztratí někoho blízkého z rodiny a následně odkrývá, kdo za tou vraždou byl, dokud neuloví nejhlavnějšího bosse. A takhle stále dokola již několik let…

#6 RiniX #6 RiniX
webmaster
24.8.2018 | 16:24:00
RiniX

#5 tom99: #5 tom99: On by se mohl začít posouvat dopředu i děj v „současnosti“. Naposledy jsem hrál AC4 a i po zhlédnutí různých herních videí dalších dílů jsem se moc nic zajímavého nedozvěděl – a to jsem k tomu přečetl celou Wikii. Například daný film se odehrával pomalu více v současnosti než ve Španělšku – to by ale samozřejmě musel stát více za to… Na sérii by se toho mohlo změnit doopravdy hodně.

#7 tom99
24.8.2018 | 18:34:24
tom99

#6 RiniX: To ano. Současnosti není věnován skoro žádný prostor v nových AC hrách, což je škoda. Po Desmondu Milesovi to šlo všechno do kopru… AC by měla projít nějakou razantní změnou, ale pokud hráče bude bavit stále to stejné dokola, hlavní příběh na styl pomsty na dvě hodiny a třicet hodin strávených plněním vedlejších a stále se opakujících úkolů a fanoušci to budou zběsile kupovat ve velkém, žádná revoluce se konat nebude…

webmaster
25.8.2018 | 1:44:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny