Assassin's Creed Tržby: Zachrání film premiéry v Číně a Japonsku?

Tržby: Zachrání film premiéry v Číně a Japonsku?

Tržby: Zachrání film premiéry v Číně a Japonsku?

Není žádným tajemstvím, že tržby filmu Assassin's Creed nejsou kdovíjaký zázrak. Film přesto během týdne vydělal dalších pár milionů dolarů a aktuálně půjde do kin v Asii. Zachrání tamní hráči film návštěvou kina, nebo už je předem snímek odsouzen k záhubě?


15 0
15.1.2017

Celosvětově film Assassin's Creed vydělal 155 milionů dolarů. Oproti minulému týdnu si polepšil o 58 milionů dolarů. Snímek měl minulý týden premiéru ve Švédsku a v Brazílii. Domácí tržby jsou stále slabé, film vydělal pouze 51 milionů dolarů. Zbytek světa zatím asasínům pomohl do truhly získat 104 milionů dolarů. Tržby nejsou moc oslnivé, přesto ještě budou nějaký čas růst.

19. ledna má snímek premiéru v Argentině, odkud také přitečou nějaké dolary. Na co tvůrci aktuálně čekají, jsou otvíráky v Číně a Japonsku. Nejdříve přijde na řadu Čína, kde bude mít film premiéru 10. února. Japonci si musí počkat až do 3. března. Dle IMDB pak film čeká ještě jedna premiéra a to v Tunisku. Server uvádí, že tam asasíni vlítnou do kin až v prosinci 2017, tedy rok po americké premiéře.


Vydělaných 155 milionů dolarů není nic oproti rozpočtu 125 milionů dolarů. Čína a Japonsko mohou situaci výrazně zlepšit. Nezapomínejme, jak tržby v Asii pomohly Warcraftu. I kdyby ale v Asii film vydělal 200 milionů dolarů, film by se dostal na nějakých 300 milionů dolarů. Z toho by tři čtvrtiny peněz zůstala v tuzemské zemi a tvůrci by prakticky nic nedostali. Po premiéře se o případném pokračování slehla zem, ale naděje umírá poslední. Snad Čína, Japonsko a Argentina překvapí.

Diskuze /3

Lex Luthor

Rád bych pokračování a další dějové linky uvidíme

15.1.2017 | 18:04:09
Pouty

No snad zachrání, film byl skvělý a rád bych pokračování.

15.1.2017 | 18:07:29
Saibot

Koniec bol velmi slaby, ale pokracovanie chcem. Podla mna to vobec nebolo zle, az do zlomu, ked sa Lynch „oslobodil“. Potom to uz zvorali. Efekty boli nadherne, pribeh preimerny, skoda len toho chabeho zaveru :/

16.1.2017 | 22:30:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny