Assassin's Creed V nové hře nás čeká i Medúza ze Souboje titánů. Dočkáme se více monster?

V nové hře nás čeká i Medúza ze Souboje titánů. Dočkáme se více monster?

V nové hře nás čeká i Medúza ze Souboje titánů. Dočkáme se více monster?

Již na podzim se dočkáme hry Assassin's Creed: Odyssey, která by měla být v celé škále věcí jedinečná. Určitě dojde i na magická monstra z řecké mytologie, se kterými se hlavní hrdina na své dlouhé cestě potká. Je dobře, že se tvůrci vydali právě tímto směrem?

5 4
4.9.2018

Tvůrci se již několikrát nechali slyšet, že se v sérii chtějí posunout dále a prozkoumávat nové věci. Proto tak vůbec poprvé budeme moci jako hráči ovlivnit příběh ve větším měřítku, kdy si sami rozhodneme, zda budeme hodní či zlí. Budeme moci v klidu zabíjet civilisty, úkoly plnit mírumilovně nebo třeba tím nejbrutálnějším způsobem. Zkrátka cest ke splnění úkolu bude více.

Zároveň hráč bude získávat reputaci u ostatních žoldáků, se kterými může tvořit aliance. A pouze to, jak hráč hraje, ovlivní, s kým se bude moci spolčit a kdo mu naopak půjde po krku. Nyní bylo odhaleno, že nás v Řecku čeká celá řada monster, což není vzhledem k bohaté řecké mytologii vůbec žádným velkým překvapením.


Tvůrci se dokonce blýskli videem s Medúzou, která rozhodně vzbudila patřičnou pozornost. Jedná se snad o stejnou Medúzu, se kterou soupeřil Perseus v Souboji titánů? A dočkáme se i dalších titánů ve hře? To se v tuto chvíli neví, ale rozhodně se můžeme těšit na více monster (hydry a kentauři se hlásí o slovo). Doufejme tedy, že se další díl z dílny Ubisoftu podaří. Níže přikládáme video s Medúzou.

Thumbnail Play icon

Diskuze /6

WolverineCzE

to je nějaký dlc co přida Kratose ?

#2 Blackhand47XD #3 God of war
4.9.2018 | 20:09:17
Blackhand47XD

#1 WolverineCzE: To zase ne. Všechny potvory budou vysvětleny přes Úlomky ráje – iluze a pokročilý zbraňový systém. :)

webmaster
4.9.2018 | 21:27:15
God of war

#1 WolverineCzE: Medůzy a minatauři nebyli bossové Kratos je dal na pár ran. A assasin bude mít rok pauzu zase kvůli Japonsku aby to mohli dodělat.

4.9.2018 | 22:24:35
PecaCZE

Taky byla komunita pěkně nasraná co z tý hry dělají, že tam cpou Medúzu apod.

5.9.2018 | 0:13:14
zabijakptak

Místo aby tu sérii důstojně ukončili, tak se dostali do body, kdy neví kam dál. Budou tu značku dojit a nakonec ji utnou jen tak… bez řádného zakončení.

5.9.2018 | 9:05:23
jose8

Škoda, že AC není jen historická hra. Nějaká první civilizace a úlomky ráje mě osobně vůbec nezajímají.K tomu směr, kterým se hra vydala počínaje Syndicate docela zabijí původní koncept hry.

5.9.2018 | 14:42:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny