Assassin's Creed V roce 2019 se nedočkáme nové hry, pouze mnoha rozšíření Odyssey

V roce 2019 se nedočkáme nové hry, pouze mnoha rozšíření Odyssey

V roce 2019 se nedočkáme nové hry, pouze mnoha rozšíření Odyssey

Máme tady smutnou zprávu pro všechny fanoušky her s tématikou Assassin's Creed. V příštím roce se totiž určitě nedočkáme další nové hry, nicméně tvůrci alespoň potvrdili, že se můžeme těšit na velkou porci rozšíření hry, která vyjde již za pár týdnů. Co říkáte na tuto zprávu?

7 0
11.9.2018

Bývá nepsaným pravidlem, že téměř každý rok se dočkáme hry Assassin's Creed. Letos to bude příběh z Řecka nazvaný Odyssey, v roce 2017 jsme se dočkali egyptského Origins a rok 2016 se nesl ve znamení filmu Assassin's Creed, který ale bohužel nezabodoval a od té chvíle je filmová série na mrtvém bodě a uvidíme, zda studio ještě najde v budoucnu sílu se k filmům vrátit.

Rok 2019 ovšem bude bez nové hry a určitě bez nového filmu. Teoreticky by tak mohl dorazit seriál, o kterém se už nějaký čas mluví, ale v tuto chvíli zatím nemáme žádné konkrétní informace. Tvůrci prohlásili, že nás v roce 2019 čeká plno rozšíření pro Odyssey, takže rozhodně nemusíme smutnit, protože nového obsahu bude časem stále přibývat.


(Bude další hra z Japonska, jak se spekuluje? Foto: Ubisoft)

Nyní se ovšem musíme zeptat sami sebe, zda je to dobře. Poslední hry se postupem času hrozně nafukují, herní doba se prodlužuje. Ovšem herní doba vedlejších úkolů, které se neustále opakují, nikoliv hlavního příběhu, který je stále stejně krátký. Bohužel celá série je postavena na kratičkém hlavním příběhu a většinu hraní strávíte vedlejšími misemi, které někdy nebývají až kdovíjak zábavné.

Doufejme tedy, že Odyssey se vypraví tím správným směrem a čeká nás nějaké zajímavé rozšíření (třeba o monstra z řecké mytologie) a ne pár misí navíc. Tým, který měl na starosti Origins, aktuálně pracuje na novém projektu, dost možná nové hře Assassin's Creed, která by mohla spatřit světlo světa v roce 2020. O dalších novinkách vás budeme informovat.

Jak se stavíte ke stále se nafukujícím světům v nových hrách? A je dobře, že rok 2019 bude ve znamení rozšíření stávající hry?

Zdroj: GameSpot.com

Diskuze /4

RiniX

Popravdě mi to ani moc nevadí, pokud by jim aspoň nějaký čas navíc připravil dobrý základ pro nové AC tak budiž. A u série není tak problém u nafukování: kupříkladu i přes značný úspěch Skyrimu a mé nejoblíbenější hry – nejlépe říci, že to není jenom moje nejoblíbenější hra ale mnoha dalších lidí – tak pokud si nepropojíte vedlejší a hlavní úkoly… je to stejná nuda a ztráta času. Problém je spíše v tom, že to není dobré staré AC, kde máte parkour přes středověké budovy atp… To dle mne zamrzí více. Jinak, ať si Ubisoft dá s těmi filmy a seriály taky záležet, rozhodně dobře nevykročili a s dalším „propadákem“ se jim to bude těžko zachraňovat.

11.9.2018 | 19:19:42
lenacia

já už ani nevímjestli to chci hrát :D, kdyby raději vzali základ KCD a nakopali jim prdel svou jí verzí… U AC v Praze to by byla slast :D A trošku vrátit do doby Ezia, nevím jak jiní, ale Revelations a Brotherhood prostě zatím nic nepřekonalo

11.9.2018 | 23:07:56
JK

AC 1 + czdabing na to budu vzpomínat až do smrti a jinak Black flag je pro mě nejlepší AC nepočítam tu jedničku Origins nebyl špatnej ale taky mě zklamal doufal sem dynastie Staré říše stavění pyramid atd..škoda no a tuhle Odysseu si určo nekoupím fakt mi to přijde kopírak Origins jen tam dali Řecko a k tomu ani nebudeš hrát za Assasína tak nevím nevím :( já dlouho chtěl Indii nebo to Japonsko film by taky nebyl šptanej kdyby se odehrával více v minulosti pač to bylo fakt pecka ale zesrali to a podle mě ani tady Odyssea nebude něco převratnýho. a ta Praha by byla moc good ale to si přejem jen my :D :D

#4 God of war
12.9.2018 | 15:56:08
God of war

Assasins creed destiny 2020 Japonsko tohle nám naservíruje ubisoft. Jinak assasíni by měli předělat a ty ostatní díly jsou ujeté Měli udělat další hry za doby Ezia a hrát za jiného assasína a k tomu aby hráč mohl dělat svobodné rozhodnutí.

#3 JK: Odysey si můžeš pak stáhnout kašli na kupování

23.9.2018 | 20:07:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny