Assassin's Creed Zaposlouchejte se do hlavní skladby hry Assassin's Creed: Odyssey

Zaposlouchejte se do hlavní skladby hry Assassin's Creed: Odyssey

Zaposlouchejte se do hlavní skladby hry Assassin's Creed: Odyssey

Silná hudba k sérii Assassin's Creed neodmyslitelně patří. Největší úspěch asi zaznamenal Ezio a jeho skladby, které se nesly v rytmickém stylu. Dá se říci, že jeho melodie častokrát zazní i v jiných dílech, kde se tento italský asasín nevyskytuje. Jak se vám ovšem líbí skladba k Oddyssey?

11 2
10.7.2018

Thumbnail Play icon

Diskuze /4

NewPerson

Obšlehnutý witcher.

#3 God of war
10.7.2018 | 22:33:51
Philip

V mých očích už Assassin's Creed nepoznávám… Líbilo se mi Origins ve kterém jsem se dozvěděl jak a proč vzniklo bratrstvo, což zajímalo každého hráče a nadšence do Assassin's Creed. A Assassin's Creed: Origins je bez pochyb úžasná hra nicméně feeling ve mě moc neprobudil, ale i tak jsem si koupil Season pass k AC: Origins… :D A tak se tedy ptám, když už vím proč a jak bratrstvo vzniklo. Co mi nabídne Assassin's Creed: Odyssey? Jediné ikonické vlastnosti v té hře jsem viděl orla a slyšel jsem Ezio family song který mu patří…

11.7.2018 | 22:29:39
God of war

#1 NewPerson: Přesně já jsem si všiml že v Origins se ale úplně opičili po zaklínači a to ve všech detailech i to vyšetřování.A U­bisoft dělá dojnou krávu i ze svých příběhových DLC. Takže až výjde nový assasín a mi si ho koupíme tak po dohrání hry po nás budou chtít aby jsme solili prachy za ty jejich krátké příběhové DLC.Jak to bylo u Origins.

19.7.2018 | 10:14:59
God of war

Důkaz o tom že třetí díl trilogie by měl být v Japonsku http://www.hardquest.cz/…-v-japonsku/

5.8.2018 | 17:22:41
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny