Assassin's Creed
88/100 - 29×

Assassin's Creed

Assassin's Creed vypráví příběh mnoha hrdinských činů napříč dějinami a jejich vliv na události budoucí. Michaelu Fassbenderovi se líbila myšlenka přivést na filmová plátna muže, který dokáže skrze genetický kód vstupovat do zapomenutých vzpomínek svých předků, a tak vznikl první film na motivy herní série.

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna |
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Michael Fassbender (Callum Lynch), Michael Fassbender (Aguilar de Nerha), Marion Cotillard (Sophia Rikkin), Jeremy Irons (Alan Rikkin), Ariane Labed (Maria), Michael K. Williams (Moussa), Michelle H. Lin (Lin), Brendan Gleeson (Joseph Lynch), Charlotte Rampling (Ellen Kaye), Javier Gutiérrez (Tomás de Torquemada), Hovik Keuchkerian (Ojeda),

Postavy

 • Callum Lynch

  Callum Lynch

  Callum Lynch vyrůstal jako sirotek, když jako malý byl nucený sledovat, jak byla zabita jeho matka. Následně se stal kriminálníkem. Všimla si ho ale společnost Abstergo Industries, která potřebovala jeho genetické vzpomínky, aby se dostali k artefaktu Kousek ráje.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Aguilar de Nerha

  Aguilar de Nerha

  Aguilar de Nerha býval kdysi členem bratrstva asasínů během španělské inkvizice v 15. století. Jeho největšími nepřáteli jsou templáři, kteří touží po ovládnutí lidské mysli. Aguilar jim chce v tomto plánu zabránit tím, že se postará o to, aby nepadl Kousek ráje do jejich rukou.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Sophia Rikkin

  Sophia Rikkin

  Doktorka Sophia Rikkin pracuje ve společnosti Abstergo Industries a dostane na starosti Calluma Lynche, kterého má přesvědčit, aby se pomocí zařízení Animus vydal do vzpomínek svého předka Aguilara a získal pro Abstergo Kousek ráje.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Alan Rikkin

  Alan Rikkin

  Vedoucí ve společnosti Abstergo Industries, která chce nastolit nový světový řád. K tomu ale Alan potřebuje artefakt Kousek ráje, který byl ztracen v minulosti. Ten mu naštěstí může sehnat Callum Lynch, dávný potomek asasína z 15. století ve Španělsku.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Maria

  Maria

  Asasínka z dob španělské inkvizice, která je v roce 1492 vyslána společně s Aguilarem de Nerhou, aby zachránili malého prince Ahmeda, po kterém jdou templáři kvůli Kousku ráje. Maria je blízkou družkou Aguilara a chová k němu vřelé city.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Moussa

  Moussa

  Moussa je potomek voodoo asasína Baptisteho, na kterého narazila na svých výpravách Aveline de Grandpé v New Orleans. Moussa je zavřený ve společnosti Abstergo Industries, kde je pravidelně napojován na Animus, aby společnost zjistila co nejvíce o jeho předkovi.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Lin

  Lin

  Lin je novodobou asasínkou, která je zavřená v Abstergo industries. Jejím předkem je slabná Shao Jun, která během šestnáctého století bojovala proti čínským templářům. Lin je zkušenou bojovnicí, která v pravý čas ukáže své schopnosti a pokusí se překazit plány Absterga.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Joseph Lynch

  Joseph Lynch

  Otec Calluma a dávný asasín, který si uvědomuje, co je to střežit velké tajemství. Pro asasínské Přesvědčení je schopný obětovat to nejbližší, co má. Dlouhá léta žije jako slepec ve společnosti Abstergo Industries, kde ho využívají templáři k napojování na zařízení Animus.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Ellen Kaye

  Ellen Kaye

  Ellen Kaye je předsedkyní představenstva společnosti Abstergo Industries, která financuje zařízení Animus. To ale nepřineslo po dobu tolika let takové výsledky a Ellen chce program uzavřít. Alan Rikkin ji nicméně přesvědčuje, ať vydrží o něco déle, protože už jsou blízko k nalezení vzácného artefaktu.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
 • Tomás de Torquemada

  Tomás de Torquemada

  Mocný templář z dob španělské inkvizice, který touží po Kousku ráje. Pověří Ojedu, ať pomocí uneseného syna sultána získá tento cenný artefakt. Tomás odjakživa nesnáší asasíny. Sám se zná a slouží Rodrigu Borgiovy z dob italské renesance.

  Sezóny 1
  2016 - 2016
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama