Assassin's Creed Joseph Lynch

Joseph Lynch

Joseph Lynch

Otec Calluma a dávný asasín, který si uvědomuje, co je to střežit velké tajemství. Pro asasínské Přesvědčení je schopný obětovat to nejbližší, co má. Dlouhá léta žije jako slepec ve společnosti Abstergo Industries, kde ho využívají templáři k napojování na zařízení Animus.

Sezóny 1
2016 - 2016

Joseph Lynch je manželem Mary Lynch a otcem Calluma Lynche. Joseph a Mary jsou členové nového asasínského bratrstva v současnosti. Když templáři v čele s Alanem Rikkinem vystopují rodinu Lynchových, Joseph se úchýlí k zoufalému činu. Zabije svou manželku Mary, protože ví, že je přímou potomkyní Aguilara de Nerhy, asasína z dob španělské inkvizice, který ukryl před templáři Kousek ráje.

Callum následně nachází svou matku zavražděnou svým otcem. Joseph nechává Calluma utéci a sděluje mu, ať žije ve stínech. Joseph je posléze chycen Abstergem, kteří ho napojí do zařízení Animus, aby zjistili podrobnosti o jeho asasínském předkovi. Každý, kdo se ale dobrovolně nepoddá Animusu, oslepne. Joseph tak žije další léta jako slepec v templářské společnosti.


Tam ho v roce 2016 nachází jeho syn Callum. Ten má možnost zabít svého otce a pomstít smrt své matky, ale nakonec to neudělá. Joseph mu vysvětluje, že kdysi mohl zabít i malého Calluma, aby nenadešel den jako dnešek, kdy Callum pomáhá Abstergu. Při hromadném útěku vězňů ze společnosti se pokusí utéci i Joseph, ale je zabit jedním členem ochranky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Nevím co k němu říct. Byl fajn, ale zabili ho moc brzo :/

21.1.2017 | 18:49:42
Blackhand47XD

Mohl být fajn mentorem, škoda že odpadl tak rychle.

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:35:30
Amarthyus

Souhlasím, měl dostat více prostoru.

6.1.2017 | 11:19:04
tom99

Byl fajn, ale zasloužil si o malinko větší prostor :-)

webmaster, grafik
2.1.2017 | 17:37:48

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny