Assassin's Creed Joseph Lynch

Joseph Lynch

Joseph Lynch

Otec Calluma a dávný asasín, který si uvědomuje, co je to střežit velké tajemství. Pro asasínské Přesvědčení je schopný obětovat to nejbližší, co má. Dlouhá léta žije jako slepec ve společnosti Abstergo Industries, kde ho využívají templáři k napojování na zařízení Animus.

Sezóny 1
2016 - 2016


Joseph Lynch je manželem Mary Lynch a otcem Calluma Lynche. Joseph a Mary jsou členové nového asasínského bratrstva v současnosti. Když templáři v čele s Alanem Rikkinem vystopují rodinu Lynchových, Joseph se úchýlí k zoufalému činu. Zabije svou manželku Mary, protože ví, že je přímou potomkyní Aguilara de Nerhy, asasína z dob španělské inkvizice, který ukryl před templáři Kousek ráje.

Callum následně nachází svou matku zavražděnou svým otcem. Joseph nechává Calluma utéci a sděluje mu, ať žije ve stínech. Joseph je posléze chycen Abstergem, kteří ho napojí do zařízení Animus, aby zjistili podrobnosti o jeho asasínském předkovi. Každý, kdo se ale dobrovolně nepoddá Animusu, oslepne. Joseph tak žije další léta jako slepec v templářské společnosti.


Tam ho v roce 2016 nachází jeho syn Callum. Ten má možnost zabít svého otce a pomstít smrt své matky, ale nakonec to neudělá. Joseph mu vysvětluje, že kdysi mohl zabít i malého Calluma, aby nenadešel den jako dnešek, kdy Callum pomáhá Abstergu. Při hromadném útěku vězňů ze společnosti se pokusí utéci i Joseph, ale je zabit jedním členem ochranky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Nevím co k němu říct. Byl fajn, ale zabili ho moc brzo :/

21.1.2017 | 18:49:42
Blackhand47XD

Mohl být fajn mentorem, škoda že odpadl tak rychle.

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:35:30
Amarthyus

Souhlasím, měl dostat více prostoru.

6.1.2017 | 11:19:04
tom99

Byl fajn, ale zasloužil si o malinko větší prostor :-)

webmaster, grafik
2.1.2017 | 17:37:48

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny