Assassin's Creed Lin

Lin

Lin

Lin je novodobou asasínkou, která je zavřená v Abstergo industries. Jejím předkem je slabná Shao Jun, která během šestnáctého století bojovala proti čínským templářům. Lin je zkušenou bojovnicí, která v pravý čas ukáže své schopnosti a pokusí se překazit plány Absterga.

Sezóny 1
2016 - 2016

Lin patří mezi vězně ve společnosti Abstergo Industires podobně jako Moussa a jiní. Lin je novodobou asasínkou, kterou chce společnost využít k získání vědomostí o historii jejího předka. Jejím předkem je Shao Jun, členka asasínského bratrstva z Číny během 16. století. Dokonce se setkala i se slavným Eziem Auditorem da Firenzem, kterého potkala už jako postaršího muže.

Když Callum Lynch dokončí v Animu Skok důvěry, Lin s ostatními vědí, že Callum dává Abstergu, co chtějí – artefakt Kousek ráje. Lin proto společně s Moussou, Nathanem, Emirem a ostatními vězni podniknou útok na ochranku Absterga. Společně se všichni vydají za Callumem k Animu, u kterého zjistí, že se Lynch přidal na stranu asasínů.


Callum, Moussa a Lin se následně vydávají do Londýna, kde má Alan Rikkin ostatním vysoce postaveným templářům předvést Kousek ráje. Je to jedna z posledních možností, jak se artefaktu opět zmocnit a zabránit templářům v ovládnutí lidstva. Callum naštěstí Alana zabije a Kousek ráje získá. Moussa a Lin mu v tom pomůžou. Následně všichni zmizí pryč ze zaplněného sálu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Nenamluvila toho, ale velmi dobře se předvedla v akci :)

17.7.2017 | 21:53:51
Blackhand47XD

Její předek byla teda mnohem větší borka. :)

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:33:24
Amarthyus

Pokud bude nějaké příště, tak snad dostane víc prostoru. :)

6.1.2017 | 11:24:27
tom99

Nepamatuji si, že by ve filmu řekla slovo, ale bojovala dobře :-)

webmaster, grafik
4.1.2017 | 0:49:12

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny