Assassin's Creed Lin

Lin

Lin

Lin je novodobou asasínkou, která je zavřená v Abstergo industries. Jejím předkem je slabná Shao Jun, která během šestnáctého století bojovala proti čínským templářům. Lin je zkušenou bojovnicí, která v pravý čas ukáže své schopnosti a pokusí se překazit plány Absterga.

Sezóny 1
2016 - 2016


Lin patří mezi vězně ve společnosti Abstergo Industires podobně jako Moussa a jiní. Lin je novodobou asasínkou, kterou chce společnost využít k získání vědomostí o historii jejího předka. Jejím předkem je Shao Jun, členka asasínského bratrstva z Číny během 16. století. Dokonce se setkala i se slavným Eziem Auditorem da Firenzem, kterého potkala už jako postaršího muže.

Když Callum Lynch dokončí v Animu Skok důvěry, Lin s ostatními vědí, že Callum dává Abstergu, co chtějí – artefakt Kousek ráje. Lin proto společně s Moussou, Nathanem, Emirem a ostatními vězni podniknou útok na ochranku Absterga. Společně se všichni vydají za Callumem k Animu, u kterého zjistí, že se Lynch přidal na stranu asasínů.


Callum, Moussa a Lin se následně vydávají do Londýna, kde má Alan Rikkin ostatním vysoce postaveným templářům předvést Kousek ráje. Je to jedna z posledních možností, jak se artefaktu opět zmocnit a zabránit templářům v ovládnutí lidstva. Callum naštěstí Alana zabije a Kousek ráje získá. Moussa a Lin mu v tom pomůžou. Následně všichni zmizí pryč ze zaplněného sálu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Nenamluvila toho, ale velmi dobře se předvedla v akci :)

17.7.2017 | 21:53:51
Blackhand47XD

Její předek byla teda mnohem větší borka. :)

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:33:24
Amarthyus

Pokud bude nějaké příště, tak snad dostane víc prostoru. :)

6.1.2017 | 11:24:27
tom99

Nepamatuji si, že by ve filmu řekla slovo, ale bojovala dobře :-)

webmaster, grafik
4.1.2017 | 0:49:12

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Reklama

Nejlepší postavy z filmů

Zajímavosti

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Připravovaný seriál: Jít svou cestou, nebo zpracovat příběh známého hrdiny?

Po komerčním neúspěchu filmu Assassin's Creed s Michaelem Fassbenderem se seriál o asasínském bratrstvu přesune na televizní obrazovky. Zatím se stále neví, zda se bude navazovat na filmový příběh, nebo tvůrci začnou znovu od nuly. Co bychom mohli čekat od pokračování filmu v televizi?

Nejlepší film

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

Hra: V novém titulu se údajně vydáme do Egypta, kde hlavní hrdina bude mít k dispozici i štít

V roce 2017 se nedočkáme žádného nového filmu a určitě nám nebude představen ani nový seriál, a tak se studio Ubisoft vytasí s novou hrou. Zatím sice nevydalo žádné oficiální informace, ale internetem se šíří několik velice zajímavých zpráv, o čem by nová hra mohla pojednávat.

Narozeniny