Assassin's Creed Tomás de Torquemada

Tomás de Torquemada

Tomás de Torquemada

Mocný templář z dob španělské inkvizice, který touží po Kousku ráje. Pověří Ojedu, ať pomocí uneseného syna sultána získá tento cenný artefakt. Tomás odjakživa nesnáší asasíny. Sám se zná a slouží Rodrigu Borgiovy z dob italské renesance.

Sezóny 1
2016 - 2016

Tomás de Torquemada je vysoce postavený templář v jejich řádu. Slouží Rodrigu Borgiovy, na kterého narazil asasín Ezio Auditore da Firenze během italské renesance. Tomás se během španělské inkvizice pokoušel získat mocný artefakt Kousek ráje, pomocí kterého by mohl ovládnout lidskou mysl neposlušných španělů.

Tomás vyslal svého kumpána Ojedu, ať najde prince Ahmeda. Když ho Ojeda získá, Tomás se se svým vojskem vydá za Muhammadem dvanáctým, kterému nabízí obchod – vrátí mu syna, když mu vydá Kousek ráje, který střeží. Muhammad, který svého syna miluje, přistupuje na dohodu. Vzdává se tak cenného artefaktu.


Tomás ale nemá Kousek ráje dlouho v moci a nedokáže za tak krátkou dobu poznat jeho skutečnou moc. Asasín Aguilar de Nerha společně s Marií zabijí Ojedu a ukořistí artefakt. Aguilar s ním dokáže uprchnout a navždy ho schovat před lstivými templáři. Tomás de Torquemada následně žije dlouhý život a zemře až 16. září 1498.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Španělská verze Borgiho

21.1.2017 | 18:52:50
Blackhand47XD

Mohli to trochu propojit s Eziem, který se s Tomásem setkal, ale zahraný byl docela dobře.

webmaster, grafik
6.1.2017 | 21:37:16
tom99

Škoda, že nepoužil artefakt. Mohla to být větší zábava :-)

webmaster, grafik
2.1.2017 | 15:50:05

Aktuální film

Assassin's Creed

Název: Assassin's Creed
Režie: Justin Kurzel
Hudba: Jed Kurzel
Hrají: Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams, Brian Gleeson a další.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY – AKTUALIZOVÁNO
RECENZE FILMU

Nejlepší postavy z filmů

Reklama

Zajímavosti

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Michael Fassbender promluvil o tom, proč se film moc nepovedl

Skoro se i zdá, že filmy podle herní předlohy jsou zakleté. Zatím žádný takový film nedokázal napodobit úspěch předcházejících herních titulů. Nepovedlo se to ani snímku Assassin's Creed v hlavní roli s Michaelem Fassbenderem. Ten nyní prozradil, co se nepovedlo.

Nejlepší film

Reklama

Fotky z filmu

Fotky z filmu

Novinky

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Bude se další díl odehrávat v Japonsku? Jsou tu dvě indície, které to naznačují

Všichni zřejmě nedočkavě očekáváme další příběh asasínů, který se bude odehrávat v Řecku. Jenže co bude dál? Možná pro vás máme odpověď, kam se podíváme s našimi hrdiny v další hře. Chytří fanoušci hraním předchozích her našli skrytý odkaz, který vede k velice zajímavým myšlenkám.

Narozeniny