Atlantis
72/100 - 81×

Atlantis

Seriál se odehrává v době legendárních hrdinů a mýtických stvoření. Zavede nás na tajemné místo. Do ztraceného města Atlantis, kde dochází k uctívání různých bohů, například bohyně s hady místo vlasů, ve městě jsou paláce tak rozsáhlé, že se říká, že je stavěli obři. Do města přichází mladý Jason a dobrodružství, které můžete znát z Řeckých bájí a pověstí začíná.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | BBC | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy
hrají
Alexander Siddig (Minos), Mark Addy (Hercules),

Epizody - Sezóna 2

Sezóna 2

 • S02E01: A New Dawn: Part One

  S02E01: A New Dawn: Part One

  Uplynul jeden rok a mnohé se změnilo. Král je mrtev a Ariadne se stala královnou, což ji uvrhlo do války s Pasiphae.

  Boj o moc je tak krvavý a brutální, že království stojí před kolapsem. Budoucnost nevypadá moc růžově a Ariadne doufá v pomoc jednoho muže: Jasona. Nadešel čas, aby mladý válečník naplnil svůj osud. Boj o Atlantis právě začíná.

  15.11.2014
  5 320 000
  50 minut
 • S02E02: A New Dawn: Part Two

  S02E02: A New Dawn: Part Two

  Pasiphae obléhá Atlantis a bez Palladia, které je má ochránit, to vypadá že město padne.

  Poslední naděje spočívá na Jasonovi, Herculovi a Pythagorovi, ale ti daleko od domova bojují jejich zoufalou bitvu.

  Jak bitva dosahuje svého napínavého konce, nic nedokáže Hercula připravit na jeho objev, který vrhá pochyby na vše, co si doposud myslel, že je pravda a navždy to mění směr budoucnosti.

  22.11.2014
  4 670 000
  50 minut
 • S02E03: Telemon

  S02E03: Telemon

  Ariadne je formálně korunována na královnu, ale Pasiphae je stále na svobodě, město se potýká s následky boje a je stále zranitelné. Takže když doráží záhadný cizinec nabízející řešení, je těžké mu odolat, Jeho požadavek však nebude zrovna poctivý – bude to na Ariadne až příliš?

  29.11.2014
  4 650 000
  50 minut
 • S02E04: The Marriage Of True Minds

  S02E04: The Marriage Of True Minds

  Zatímco plány na královskou svatbu pokračují, Ariadna musí podstoupit cestu do Telemonovy rodné země, Aeginy.
  Království sužují Colcheanové a Jason není jediný, kdo se bojí o bezpečnost královny. Ariadna je odhodlaná udělat to, co je pro její lid nejlepší, ale jak plavba pokračuje, ukazuje se, že královská družina má nepřátelé na každém kroku. Došlo mladé královně konečně štěstí?

  6.12.2014
  4 490 000
  50 minut
 • S02E05: The Day of the Dead

  S02E05: The Day of the Dead

  Jak se usazuje prach, skupina se nachází rozptýlená po starověkém pohřebišti. Brzo si uvědomí, že nejsou sami. Prostor se hemží magickou armádou nemrtvých. Začíná závod o nalezení Jasona ještě předtím, než se stane obětí maso pojídajících monster.
  Někde v jeskynních chodbách, Jason bojující o svůj život nachází nečekaného spojence Medeu. Ale může jí doopravdy věřit?

  13.12.2014
  4 680 000
  50 minut
 • S02E06: The Grey Sisters

  S02E06: The Grey Sisters

  Když Ariadna leží na smrtelné posteli, Jasonova vina je skoro nesnesitelná. Rozhodne se udělat vše, co může, aby ji zachránil a vydává se na nebezpečnou výpravu do neznáma.
  Emoce stoupají, když Jason bojuje proti rukám osudu. Po odvážném setkání se starověkými Šedými sestrami se jeho mise zdá naplněna, avšak se znovu setkává tváří v tvář s Medeou a Pasiphe.

  Zmaří jejich mocnou magii, aby zachránil jeho lásku, nebo má nějaké jiné plány ?

  20.12.2014
  5 690 000
  50 minut
 • S02E07: A Fate Worse Than Death

  S02E07: A Fate Worse Than Death

  Když Pasiphae zaslechne novinky o Jasonovém a Ariadniném nastávajícím manželstvím, tak je zděšena že Atlantis pro ni bude ztracený navždy, a rozhodne se udělat vše proto, aby za každou cenu zastavila manželský svazek. Ale Pasiphaeina snaha o získání moci má dalekosáhlé a devastující následky, a když bitva o Atlantis pokračuje, zdá se že nikdo není odolný proti její moci.

  11.4.2015
  50 minut
 • S02E08: The Madness of Hercules

  S02E08: The Madness of Hercules

  Jason byl odsouzen k smrti za zabití Oracle. V tváří v tvář s nezkrotnými silami velekněžen se zdá, že je tu jen málo takových, kteří ho mohou zachránit.

  Když Pasiphae pomalu ale jistě začíná mít moc nad Atlantidou, tak budoucnost vypadá pochmurně. Hercules ví, že je tu jenom jeden způsob, jak zachránit své kamarády – Medúza. Ale to by znamenalo, že znovu ztratí svou lásku.

  Bude ochotný podstoupit tuto oběť?

  18.4.2015
  50 minut
 • S02E09: The Gorgon's Gaze

  S02E09: The Gorgon's Gaze

  Pasiphae ukořistila Atlantidu a Ariadnin život visí na vlásku – ale naši hrdinové jí nemohou pomoct. Jako hledaní byli nuceni najít si útočiště v horách vysoko nad městem a bojují o své vlastní přežití. Noční můry stávají skutečností a je jistá jen jediná věc – bude to stát oběť nepředstavitelných rozměrů, aby se věci urovnaly do pořádku.

  25.4.2015
  50 minut
 • S02E10: The Dying of the Light

  S02E10: The Dying of the Light

  Proroctví Oracle se stalo skutečností: skutečnost, že Pasiphae je jeho matka začernilo Jasonovo srdce a sotva se podobá muži, kterého známe a milujeme.

  Jeho přístup je lehkomyslný a ztřeštěně odvážný. Zdá se, že už se nezajímá o nikoho a o nic dokonce ani o Ariadne.

  Zoufalý zachránit jeho kamaráda se Pythagoras vydává hledat pomoc. Ale brzy zjistí, že ne každý je tak horlivý ke chránění Jasona jako je on.

  2.5.2015
  50 minut
 • S02E11: Kin

  S02E11: Kin

  Když naši hrdinové zjistí, že byl Jason zajat vojsky Pasiphae, tak vědí, že musí udělat vše pro to, aby ho zachránili, než bude navždy ztracen.

  Aeson se vydává na statečnou, ale zároveň nebezpečnou misi do Atlantidy, aby zachránil svého syna. Ale je sám, a na každém rohu jsou zrádci – dokáže uspět?

  9.5.2015
  50 minut
 • S02E12: The Queen Must Die

  S02E12: The Queen Must Die

  Jason je určen k osvobození jeho spoluvězňů z amfiteátru. Ale to znamená vrátit se do Atlantidy, což je srdcem Pasiphaeniny moci. Se zrádci na každém kroku je to nebezpečnější než kdykoliv jindy.

  Jak plyne čas, stává se více než jasné, že dokud Pasiphae žije, nebude žádný mír. Pro Jasona a jeho přátele je jasná jen jediná věc – královna musí zemřít.

  Jak se Jason a Ariadne připravují k návratu do Atlantidy musí se rozhodnout komu můžou věřit. Znepokojení je velké, když naši hrdinové tvoří nové spojenectví se starými nepřáteli, zatímco zpovídají ty, které milují.

  Když poprvé od Pasiphaeniny smrti vstoupí do města, je jasná jen jediná věc – nikdy to už nebude jako předtím.

  16.5.2015
  50 minut

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Reklama

Filtr seriálů
Reklama