Atlantis
72/100 - 77×

Atlantis

Seriál se odehrává v době legendárních hrdinů a mýtických stvoření. Zavede nás na tajemné místo. Do ztraceného města Atlantis, kde dochází k uctívání různých bohů, například bohyně s hady místo vlasů, ve městě jsou paláce tak rozsáhlé, že se říká, že je stavěli obři. Do města přichází mladý Jason a dobrodružství, které můžete znát z Řeckých bájí a pověstí začíná.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | BBC | 50 minut
hrají
Mark Addy (Hercules), Alexander Siddig (Minos),


O seriálu

O seriálu

Již příští sobotu (28. 9.) na BBC One startuje nový mýtický seriál Atlantis, podaří se mu nahradit Merlina?


0 0
17.9.2013

Můžete se těšit na fantasy drama, které vás zavede do světa legendárních hrdinů a bájných bytostí. Hlavní postavou je Jason (Jack Donnelly), který se vyplaví na březích starověké země daleko od domova. Společně s novými přáteli Pythagorem (Robert Emms) a Herculem (Mark Addy) se Jason vydá na cestu poznání a spásy, na cestě se bude muset utkat s mnoha mýtickými stvořeními, ať už s Medusou, Minotaurem či mrtvými.

Thumbnail Play icon

Vznik seriálu byl oznámen 11. února 2013, hlavním úkolem seriálu je vyplnit díru, která vznikla po ukončení seriálu Merlin. Za seriálem Atlantis stojí i tvůrci seriálu Merlin, Johnny Capps a Julian Murphy.


Natáčení začalo 1. dubna 2013 a natáčelo se převážně ve Walesu a v Maroku. Pro stanici BBC Wales, která seriál natáčela, jde o nejnákladnější projekt tohoto roku. První řada by měla mít dvanáct epizod.

Máme pro vás připraven popis první epizody, který najdete v jejím profilu.

Edna.cz se seriálu bude věnovat a titulky pro vás bude překládat překladatelka Frecklie.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!