Atlantis
72/100 - 77×

Atlantis

Seriál se odehrává v době legendárních hrdinů a mýtických stvoření. Zavede nás na tajemné místo. Do ztraceného města Atlantis, kde dochází k uctívání různých bohů, například bohyně s hady místo vlasů, ve městě jsou paláce tak rozsáhlé, že se říká, že je stavěli obři. Do města přichází mladý Jason a dobrodružství, které můžete znát z Řeckých bájí a pověstí začíná.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | BBC | 50 minut
hrají
Mark Addy (Hercules), Alexander Siddig (Minos),


Dvě ukázky a popis k epizodě The Gorgon's Gaze

Dvě ukázky a popis k epizodě The Gorgon's Gaze

Titulky k osmé epizodě jsou hotové, a my se zítra dočkáme další epizody seriálu Atlantis. BBC tentokrát ukázkami nešetřila a tak se můžeme podívat hned na dvě ukázky z této epizody. V článku si také můžete přečíst oficiální popis epizody.


1 0
24.4.2015

V první ukázce můžeme vidět Pasiphae, které nechá odvést dívku protože si myslí že lže.
Ve druhé ukázce vidíme vojáka, který přišel říct Pythagorovi, že je princezna Ariadne v nebezpečí. A Medúza přichází s nápadem jak jí zachránit, dostat ji z města.

Popis epizody

Pasiphae ukořistila Atlantidu a Ariadnin život visí na vlásku – ale naši hrdinové jí nemohou pomoct. Jako hledaní byli nuceni najít si útočiště v horách vysoko nad městem a bojují o své vlastní přežití. Noční můry stávají skutečností a je jistá jen jediná věc – bude to stát oběť nepředstavitelných rozměrů, aby se věci urovnaly do pořádku.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!