Avatar
91/100 - 30×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Stephen Lang (Miles Quaritch), Joel David Moore (Norm Spellman), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Laz Alonso (Tsu'tey), Dileep Rao (Max Patel), Matt Gerald (Lyle Wainfleet), Kate Winslet (Ronal), Cliff Curtis (Tonowari), Sigourney Weaver (Kiri), Jack Champion (Miles Socorro), Jamie Flatters (Neteyam)

Poslední novinky

 • Nominace a ocenění

  Blíží se nový rok a s ním i nástup všemožných filmových a televizních ocenění. Oscaři jsou zatím přece jen ještě docela daleko, a tak si Avatar zatím brousí zuby zejména na Zlaté glóby. Vedle nich už má ale zajištěné nejen další nominace, ale v některých případech už i tížené ceny obdržel.

  1 0
  21.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Recenze: Avatar

  Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

  3 0
  18.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Píseň I See You od Leony Lewis

  Titulní píseň k Avataru, kterou jsme mohli slyšet i v závěrečných titulcích, a která samozřejmě vůbec nezní jako písnička k Titanicu od Celine Dion. Podívejte se na oficiální klip k písni I See You, který nazpívala popová hvězda Leona Lewis. Líbí se vám tato píseň?

  1 0
  18.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Concept arty

  Film Avatar byl velice náročný na přípravu digitálních triků. Takovýto snímek se pochopitelně neobešel bez concept artů, podle kterých se následně začala tvořit grafika. V galerii se můžete podívat na právě těchto pár návrhů. Některé jsou ještě z raného vývoje filmu.

  1 0
  14.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Fotografie k filmu Avatar

  V galerii se můžete podívat na nejnovější fotky k filmu Avatar. Na snímcích je i pár fotografií z natáčení, kdy režisér James Cameron diriguje herce, jak nejlépe zahrát jejich scény. Jednalo se o jedno z nejtěžších natáčení, které kdy želený James zažil.

  1 0
  12.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Oficiální trailer k filmu Avatar

  Na poli tří a půl minut prvního plnohodnotného traileru se vedle dalších fantastických záběrů z Cameronova exotického světa seznamujeme i s hlavními postavami a základní zápletkou celého filmu. Film působí poměrně epicky. Zajdete na Avatara do kina?

  1 0
  11.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Na´vi a Pandora

  Dnes se trochu blíže podíváme na planetu Pandoru, na které se především odehrává film Avatar. Dále prozkoumáme Na'vi, původní obyvatele Pandory, smyšleného světa Jamese Camerona, který na vytváření snímku pracoval několik let.

  2 0
  10.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)
 • Plakáty k filmu Avatar

  Přinášíme vám galerii několika plakátů k filmu Avatar, na kterých si můžete prohlédnout hlavní hrdiny filmu. Plakáty jsou laděné do velice barevné formy světa Pandory. Těšíte se na připravovaný film? Bude se jednat o naprostou revoluční novinku z hlediska digitálních triků?

  1 0
  9.12.2009 | 0:00HurleyDiskuze (0)

Pokračování a budoucnost série?

Aktuálně se připravuje třetí díl, který je již dotočený. Chybí dodělat digitální efekty, střih a hudba. James Cameron ale natočil již pár scén pro čtvrtý díl. Jeho osud bude ale zpečetěn, jakmile budou známy finanční výsledky druhého filmu. The Way of Water by se dle režiséra měl dostat mezi pět nejvýdělečnějších filmů historie, aby byl vůbec považován za úspěšný.

Nové postavy

V průběhu filmu Avatar: The Way of Water jsme měli možnost poznat několik nových postav. Níže vám přinášíme jejich profily, nezapomeňte každou postavu taktéž ohodnotit.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama