Avatar Manželka Robba Starka z Hry o trůny je novou posilou Avatara

Manželka Robba Starka z Hry o trůny je novou posilou Avatara

Manželka Robba Starka z Hry o trůny je novou posilou Avatara

James Cameron chce mít ve filmu znovu silné obsazení. Tentokrát tedy začal lovit v seriálových vodách. Po Cliffu Cartisovi, který hraje Travise Manawu v populárním seriálu Fear The Walking Dead si železný James vyhlídl samotnou manželku Robba Starka z Game of Thrones.


8 0
23.6.2017

Nové zákulisní informace dávají fanouškům naději, že tentokrát James Cameron znovu neodloží natáčení. Kamery by se měly roztočit na konci léta, produkce je v plném proudu. James Cameron se také přiznal, že se jedná o jeho největší projekt ve svém životě. Neustále oddalování natáčení a premiér filmu bylo dle jeho slov nevyhnutelné.

Dle Jamese se ale nedalo vše perfektně naplánovat. Ostatně – jaký režisér točí hned několik filmů naráz? Máme tu sice bratry (dnes spíš už sestry) Wachowské, kteří natáčeli najednou Matrix Reloaded a Revolutions. Našly by se i jiné projekty, kde probíhalo paralelní natáčení. Ale James chce znovu přepisovat historie a lámat rekordy. Podle jeho slov je těžké naplánovat něco, co nikdy nikdo předtím neudělal.


(Oona ve Hře o trůny. Foto: HBO)

Dle Camerona je pomyslná pomlka mezi filmy v pořádku. První film jsme sice viděli už v roce 2009 a dvojka dorazí do kin až v prosinci 2020. Jelikož měl ale první díl veliký úspěch a jedná se o nejvýdělečněj­ších snímek všech dob, proč by si fanoušci nepočkali? Hlad po Avatarovi rozhodně bude. Stejně tak jako je hlad po Star Wars. Síla se probouzí také lámala rekordy, a to šla do kina deset let po Pomstě Sithů.

Nyní se k obsazení přidává Oona Chaplin, kterou asi všichni fanoušci znají z populárního seriálu Game of Thrones. Oona si zahrála Talisu Maegyr, manželku Robba Starka, ve druhé a třetí sezóně. Zatímco manželka krále ze Severu v knížkách žije, v seriálu ji potkal neblahý osud. I se svým dítětem zemřela během Rudé svatby. Uvidíme, jaký osud bude mít vnučka Charlieho Chaplina v Avatarovi.

Diskuze /4

Blahar

Oona je fajn, snad nebude hrát takovou mrchu! :D Jinak Jackson točil LOTR i HOBBITA najednou. :)

#3 tominotomino
překladatel
23.6.2017 | 18:18:04
Kafka Tamura

Výborná je v Taboo a posledně potěšila taky ve filmu Realive.

24.6.2017 | 1:01:21
tominotomino

Už se těším na dalšího Avatara, už je načase :D

#1 Blahar: A LOTR a Hobbit rozhodně najednou točeni nebyli.

#4 PecaCZE
webmaster
24.6.2017 | 10:05:20
PecaCZE

#3 tominotomino: Snad myslel dva díly od každýho a né obě od trilogie.

24.6.2017 | 10:41:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2020. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců