Avatar
91/100 - 30×

Avatar

Vydejte se na planetu Pandora, kde se střetnou lidští kolonizátoři a místní kmeny nejen o vzácný nerost. Toto je příběh Jakea Sulleyho, bývalého mariňáka, který dostane úkol vetřít se mezi místní obyvatele Pandory. Jejich svět si ale zamiluje natolik, že bude muset přehodnotit své životní cíle. Na jakou stranu se Jake přidá?

USA | 2009 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | FOX
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Sam Worthington (Jake Sully), Zoe Saldana (Neytiri), Sigourney Weaver (Grace Augustine), Stephen Lang (Miles Quaritch), Joel David Moore (Norm Spellman), Michelle Rodriguez (Trudy Chacon), Giovanni Ribisi (Parker Selfridge), Laz Alonso (Tsu'tey), Dileep Rao (Max Patel), Matt Gerald (Lyle Wainfleet), Kate Winslet (Ronal), Cliff Curtis (Tonowari), Sigourney Weaver (Kiri), Jack Champion (Miles Socorro), Jamie Flatters (Neteyam)

Náčelnici ohnivého kmene si ve trojce zahraje herečka z Game of Thrones

Náčelnici ohnivého kmene si ve trojce zahraje herečka z Game of Thrones

Zatím jsme viděli pouze část Pandory, ale druhá její polovina byla zakryta stínem. S největší pravděpodobností právě na druhou polovinu měsíce vyrazíme ve třetím díle a poznáme zcela nový kraj, kulturu a hlavně nový národ. A nyní jsme našli jejich náčelníka. Co dalšího producent série řekl?

10 0
26.2.2023

Pozvat si na rozhovor producenta Jona Landaua vždy stojí za to. Ten totiž vždy prozradí něco nového, což se samozřejmě všem fanouškům série náramně líbí. Landau nepoužívá klasické marketingové řeči o pokračování, ale vždy odhalí něco nového, co jsme předtím nevěděli. Nedávno třeba s režisérem Jamesem Cameronem odhalili, že se ve třetím díle setkáme s novým národem Na'vi – ohnivým, kterým se zatím říká Ash Tribe.

Nějakou dobu se ví, že se v dalších dílech budeme vídat s herečkou Oonou Chaplin (Talisa Maegyr z Game of Thrones). Landau nyní odhalil, že postava herečky se jmenuje Varang a půjde o vůdkyni ohňového národa. U ohňového národa bylo již dříve odhaleno, že nepůjde o takové dobráky jako v případě kmene Omaticaya či Metkayina.

(Náčelnici ohnivého kmene si ve trojce zahraje herečka z Game of Thrones. Foto: Disney)

Landau navíc připomněl, že ve třetím díle poznáme zlé Na'vi. Slavný producent nastínil, že i v této sérii stejně jako v našich životech, jsou zlí lidé / Na'vi a hodní lidé / Na'vi. A většinou ti zlí lidé si vůbec neuvědomují, co páchají, tudíž nemají ponětí o tom, že jsou vlastně zlí. Landau ale dále řekl, že ohňový národ je zkrátka zlý, protože ho k tomu něco vedlo. Vyvinuli se tak.

Právě třetí díl by nám měl napovědět a měli bychom proniknout do nitra ohňového národa. Je dost pravděpodobné, že jde o určité vyvržence Na'vi, kteří žijí někde na odlehlé části Pandory. A Jake Sully bude potřebovat jejich pomoc v boji proti RDA a zlým pozemšťanům. Znovu připomínáme, že třetí díl se má zrcadlit a již nyní víme, že se konečně seznámíme i s hodnými lidmi.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pokračování a budoucnost série?

Aktuálně se připravuje třetí díl, který je již dotočený. Chybí dodělat digitální efekty, střih a hudba. James Cameron ale natočil již pár scén pro čtvrtý díl. Jeho osud bude ale zpečetěn, jakmile budou známy finanční výsledky druhého filmu. The Way of Water by se dle režiséra měl dostat mezi pět nejvýdělečnějších filmů historie, aby byl vůbec považován za úspěšný.

Nové postavy

V průběhu filmu Avatar: The Way of Water jsme měli možnost poznat několik nových postav. Níže vám přinášíme jejich profily, nezapomeňte každou postavu taktéž ohodnotit.

Reklama

Nejlepší postavy

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama