Avatar Očekáváte trailer na Avatara 2 v nejbližší době? Budeme si muset ještě pořádně dlouho počkat

Očekáváte trailer na Avatara 2 v nejbližší době? Budeme si muset ještě pořádně dlouho počkat

Očekáváte trailer na Avatara 2 v nejbližší době? Budeme si muset ještě pořádně dlouho počkat

Film nás sice čeká až za dva roky, přesto je u některých velkofilmů běžné, že se dočkáme teaseru hodně dlouho dopředu. Případ Avatara to ale určitě nebude. Natáčení se zdá být nekonečné a bude pokračovat i v roce 2020. Studio nám zatím nemá moc co prezentovat.

5 8
9.12.2019

Natáčení Avatara 2 a 3 nebere konce. Točí se dva filmy naráz a bůhví, jak dlouhé vůbec budou (nezapomínejme, že první film měl kolem tří hodin). James Cameron si dal na scénáři opravdu záležet, navíc chce celou ságu posunout zase o kus dál. A to také za pomoci nové technologie. Cameron má údajně celou řadu es v rukávu, zajímavé by měly být především scény pod vodou, kterých se dočkáme převážně ve druhém filmu.

Už to vypadalo, že natáčení je u konce, to ale skončilo pouze pro rok 2019. V roce 2020 se všichni opět vrátí ke kamerám. Pokud tedy očekáváte trailer v nejbližší době, rozhodně vás můžeme ubezpečit, že se žádné překvapení do konce roku konat nebude. Postprodukce ani nezačala, možná je hotova určitá část efektů v hrubé fázi, ale zřejmě toho není moc. Filmy se točí naráz, takže nikdo ze štábu ani neví, zda se nyní točí scény z dvojky či z trojky.


(Natáčení je strašně dlouhé a náročné. Foto: Fox/Disney)

Studio nás nicméně ubezpečilo, že v roce 2020 již nějaký propagační materiál vyjde. Premiéra druhého filmu je stále plánovaná na prosinec 2021 a doufejme, že se již nedočkáme žádného odkladu tak, jak tomu bylo v minulosti. Na internetu se samozřejmě fanoušci již strachují, že Cameron nebude stíhat a nakonec dojde k odložení projektu. Zatím takové zprávy ale nemáme.

Tvůrci zůstávají stále pozitivní. Věří, že dvojka bude mít dobré ohlasy a půjde o skvělou dobrodružnou a emocionální jízdu. Zatím nikdo není nervózní, že by film u diváků či finančně nějak výrazně propadl. James Cameron skutečně ví, co dělá. Věděl, že vrátit se k tak úspěšnému projektu bude těžké. Ale nikdy by do toho nešel, kdyby si nebyl jistý svými scénáři, které psal několik let.

Začínáte se těšit na druhý film? A jak podle vás dopadne?

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /10

Negan_Grimes

Nikdy to ani nevznikne, ľudia už aj zabudli o o čom bola jednotka. Už to trvá príliš dlho. Posledný diel v roku 2027? Hádam sa toho Cameron dožije.

#3 Ria Kon
9.12.2019 | 18:14:00
tominotomino

Těším se moc. Avatar je moje srdcovka. ;)

webmaster
9.12.2019 | 18:42:55
Ria Kon

#1 Negan_Grimes: V čem je problém? Avatar půjde slavnostně na měsíc opět do kin a ještě na tom vydělají. Sice mám radši, když se pokračování drží v odstupu 2–4 roky, ale rozhodně budu hlasovat pro odklad, než o uspěchané pokračování.

#4 Negan_Grimes
9.12.2019 | 19:34:57
Negan_Grimes

#3 Ria Kon: Jednotka bola skvelá. Ja sa teším na pokračovanie, ale už to trvá veľmi dlho.

9.12.2019 | 20:22:47
Pavel 1963

Já už nevěřím, že ti půjde do kin ve slibovaném termínů.Prostě to čekání mě tak znechutilo, že na další díly kašlu

#6 JoeySid
9.12.2019 | 21:55:39
JoeySid

#5 Pavel 1963: To jsou silný slova. Ano to čekání je strašné, ale v kině se stejně sejdeme všichni, až to jednou vyjde.

#7 Negan_Grimes
9.12.2019 | 22:09:14
Negan_Grimes

#6 JoeySid: Presne tak :D

9.12.2019 | 23:44:34
Český Václav

Na dvojku Avatara se těšim od doby co sem viděl jedničku a už od prvního shlídnutí sem doufal že by to mohlo pokračovat dál.. No a uplynula dekáda a já furt věřím :D

10.12.2019 | 9:10:16
StrejdaMorty

Dobrý zas… na to že Avatar měla být jednorázovka se tu bují dost emocí. Jen ať si dá Cameron na čas když už si vydupali pokračování.

10.12.2019 | 13:39:48
DC Expert

Hlavně že všude je napsané že je dvojka už dotočená ?

12.12.2019 | 13:58:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2020. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců