Avatar Tsu'tey

Tsu'tey

Tsu'tey

Válečník kmene Omaticaya, který má zbytek života strávit s Neytiri, ale vše je úplně jinak, když do vesnice dorazí Jake Sully. Toho zpočátku nemá rád, ale posléze se spojí proti zrádné organizaci RDA v boji za svobodu.

Sezóny 1
2009 - 2009

Celým jménem Tsu’tey te Rongloa Ateyitan je Na'vi z kmene Omaticaya, který je jedním z nejlepších válečníků. Tsu'tey byl vybrán jako budoucí manžel Neytiri, která je dcerou Eytukana a Mo'at, kteří jsou vůdci kmene. Tsu'tey, kdyby šlo vše podle plánu, by se tak stal jednou také vedoucím kmene, ale jeho osud nabral zcela jiné obrátky, když Neytiri do vesnice přivedla Jakea Sullyho.

Ten se za tu dobu ve vesnici s Neytiri sblíží a vytvoří mezi sebou velice silné pouto. Jeden se do druhého zamiluje a Tsu'tey je tak okamžitě na druhé koleji. V hloubi duše ví, že už nikdy Neytiri zpět nezíská a dává velice hlasitě najevo, že Jakea nemá rád. Sám mu háže i překážky pod nohy, když se Jake snaží stát právoplatným členem kmene. Nakonec ale oba k sobě najdou cestu.


Když se plukovník Miles Quaritch společně s Parkerem Selfridgem rozhodnou vymborbadovat vesnici kmene Omaticaya, Tsu'tey se rozhodne osobní problémy hodit za hlavu a společně s Jakem vedou útok proti pozemšťanům. I když nakonec dokážou boj vyhrát, Tsu'tey je během války vážně zraněn a padne v boji.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Často mě otravoval. Taková ta klasická postava, která je naštvaná, že mu někdo vzal holku. Ale v závěru už byl fajn…

webmaster, grafik
3.6.2017 | 19:00:04

Pokračování

Jelikož si režisér James Cameron dává na pokračování záležet, nový Avatar dorazí do kin až v roce 2021. Sice je to dlouhá doba, ale od té doby nás čeká ještě spoustu dalších filmů z Pandory, které jsou již oficiálně potvrzené.

Nejlepší postavy

Reklama

Nejlepší film

Naše hodnocení

Recenze: Avatar

Recenze: Avatar

Nový film Jamese Camerona je tu. Sbírá nadšené divácké ohlasy stejně jako pochvaly kritiků. Filmoví fanoušci jsou z Avatara jednoduše nadšeni a film láme rekordy v kinech. Nyní je čas, aby i Edna zhodnotila tento velkofilm. Líbí se nám Avatar, nebo nás vůbec neoslovil?

Reklama

Galerie

Galerie

Okénko do historie

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Cameron vrací úder v návštěvnosti filmu v kinech

Ač se první týden promítání kvůli nepříznivému počasí na východním pobřeží mohl prosinec zdát jako nešťastná volba, nyní se karta obrací. Nikdy se totiž do kina nechodí víc než o vánočních svátcích. A zvlášť, když tam na vás čeká epické dobrodružství od Jamese Camerona.

Narozeniny herců