Avengers: Earth's Mightiest Heroes (Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)
93/100 - 29×

Avengers: Earth's Mightiest Heroes(Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)

Je-li planeta ohrožena super zločinci, časem cestujícími dobyvateli, mimozemskými vetřelci, mýtickými bestiemi nebo roboty usilujícími o úplné zničení lidstva, jsou-li síly zla tak ohromující, že žádný hrdina nemá moc zachránit svět sám, když nezbývá žádná naděje, shromáždí se Avengers.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 30 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komiksový
hrají
Robin Atkin Downes (Abomination), Robin Atkin Downes (Baron Zemo), Brian Bloom (Captain America), Fred Tatasciore (Hulk), Graham McTavish (Loki), Tom Kane (Ultron),

Thor

Thor

Thor je norský bůh hromu, jeden z největších válečníků ze všech devíti světů. Zatím co všichni Asgardští bohové opustili Midgard (nebo jak to nazývají smrtelníci „Zemi“), Thor zůstal.

Jako největší bojovník Asgardu se Thor rozhodl, že bude ochraňovat všechny „obyčejné smrtelníky“, na ochranu si s sebou bere legendární kladivo Mjolnir. I když se to nelíbí jeho otci Odinovi, zůstává Thor na Zemi a spojuje se s týmem smrtelných hrdinů.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ThorA

Nej

26.8.2012 | 11:47:30
Prince of Thunder

Thor je prince of thunder..:D

5.6.2012 | 18:17:20
potok

je to borec

potok
8.5.2012 | 11:51:57

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama