Avengers: Earth's Mightiest Heroes (Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)
93/100 - 29×

Avengers: Earth's Mightiest Heroes(Avengers: Nejmocnější hrdinové světa)

Je-li planeta ohrožena super zločinci, časem cestujícími dobyvateli, mimozemskými vetřelci, mýtickými bestiemi nebo roboty usilujícími o úplné zničení lidstva, jsou-li síly zla tak ohromující, že žádný hrdina nemá moc zachránit svět sám, když nezbývá žádná naděje, shromáždí se Avengers.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Disney XD | 30 minut
žánr
Animovaný, Dětský, Komiksový
hrají
Robin Atkin Downes (Abomination), Robin Atkin Downes (Baron Zemo), Brian Bloom (Captain America), Fred Tatasciore (Hulk), Graham McTavish (Loki), Tom Kane (Ultron),

Wasp

Wasp

Janet Van Dyne se může díky schopnosti svého bioelektrického žihadla dokonale změnšit a tím se stát The Wasp. Janet je obchodní partnerka Hanka Pyma. Janet je součást Hankova života, obstarává mu finance a přináší dobrou náladu a štěstí. Kvůli jejich pracovnímu vztahu, si hodně lidi myslí, že své schopnosti dostala od Hanka, ale to Janet netrápí a nikomu nevyzrazuje, kde přišla ke svým super křidélkům. I přes svou jemnou schránku je nejodvážnější členkou týmu.

Civilním jménem: Janet van Dyne

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
MiqueEala

je slaďoučká

13.7.2012 | 1:17:22
Pavouk

Nejlepší ženská! :D

11.5.2012 | 17:22:45
GabrielaMockova

To že je do ní Hanka zamilovaný jew krásný! škoda že nebude ve filmu!

3.12.2011 | 8:52:16

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama