Andrew Garfield by se nebránil dalšímu návratu jako Amazing Spider-Man

Andrew Garfield by se nebránil dalšímu návratu jako Amazing Spider-Man

Andrew Garfield s postavou Spider-Mana zažívá nevídaný úspěch. Kéž by takový měl u své vlastní série, nicméně nakonec se dočkalo i na něj a jeho Spider-Man je nyní opěvován. A kdo ví. Třeba toto není konec. Herec to sám přiznal i v nedávném rozhovoru. Vrátí se?

28 0
13.1.2022

I Andrew Garfield je již nadšený, že může naprosto otevřeně mluvit o své účasti ve filmu Spider-Man: No Way Home. Nedávno si udělal čas pro Variety, kde prozradil leccos nového. Garfield považoval svou životní etapu se Spider-Manem jako definitivně uzavřenou, nicméně když se ozvala producentka Amy Pascal a Kevin Feige, těžko se říká ne.

Garfield byl obeznámen s nástinem děje. A mít v jednom filmu tři Spider-Many, u toho zkrátka chcete být. Feige se navíc Garfielda zeptal, co dalšího by chtěl u své postavy prozkoumat, pakliže by měl šanci se setkat se svým mladším já a starším já. Herec s Pascal a Feigem diskutovali nad mentorstvím a obecně, jaké to je být mladším a starším bratrem.


A Andrew Garfield a Tobey Maguire doslova působí jako starší bratři, kteří navádějí Toma Hollanda k jeho dalším krokům. Oba si taktéž prošli bolestí a mají se ztrátou milované osoby již nějaké zkušenosti. Hollandův Spider-Man byl v této oblasti víceméně nováčkem. Garfield a Maguire strávili na natáčení zhruba dva týdny, kdy samozřejmě panovaly na place ty nejvyšší bezpečnostní podmínky, nicméně i tak se prosáklo na veřejnost, že oba pánové ve filmu budou.

(Návrat není vyloučen, Garfieldův Spider-Man se dočkal jakéhosi vykoupení. Foto: Sony)

Na natáčení panovala skvělá atmosféra. Když se objevili všichni v kostýmech na placu, byl to nepopsatelný zážitek. Všichni tři hlavní aktéři si porovnávali různé vychytávky svých kostýmů. A občas se i improvizovalo. Garfield nedokázal skrýt své nadšení a při jedné scéně oběma Spider-Manům řekl, že je miluje. Výsledná scéna se dokonce dostala do kin. Všichni tři pánové taktéž na film zašli do kina, aby spolu mohli sdílet tento nevšední zážitek.

Garfield je rád, že se ve filmu mohl vrátit k neuzavřeným událostem z jeho série. Kupříkladu záchrana padající Michelle Jones byla dle jeho slov naprosto skvělá. Garfieldův Spider-Man nechtěl, aby si Hollandův Spída procházel se stejným traumatem jako on. A vlastně tak i chycením životní lásky svého mladšího bratra udělal černou tečku za svým neúspěchem, když se mu to samé nepodařilo s Gwen.

Garfield je taktéž nadšen, že film, ve kterém on hrál Spider-Mana, konečně uspěl u kritiků, komerčně si vede výborně a nyní je hercův výkon všude na internetu vyzdvihován. To obecně se u jeho předchozích pavoučích filmů nedělo, takže svým způsobem je to krásné zakončení i tak nedokončené série. Avšak bude to konec i Garfieldova Spider-Mana?

Andrew přiznal, že pakliže by to stálo za to, jako pavoučí muž by se i klidně vrátil. Ostatně celý internet po tom volá a obecně se spekuluje, že by se mohl objevit buď ve třetím Venomovi nebo by se jeho série nějak zázračně vzkřísila. Síla internetu je velká, nicméně budeme si muset počkat, zda něco takového vůbec nastane. Pokud ne, má se končit v nejlepším a to se Garfieldovi tentokrát povedlo.

Přáli byste si vy, aby se Andrew Garfield vrátil jako Amazing Spider-Man?

Zdroj: Variety

Diskuze /3

Brisingr8

tak ta scena kde sa Hollandovy nepodarilo zachranit MJ a hned nato Andrew skocil bola na nezaplatenie a jeho face ked sa ho MJ spytala ci je v poriadku… TOP moment z celeho filmu, pre mna este lepsi ako ked sa trio dohodlo ze budu spolupracovat team zoskocili spolu. Ja to vravim vzdy Feige je aky je ale na city zahrat vazne vie. Nieco co bohuzial sony nikdy u svojich serii nedokazalo

13.1.2022 | 18:32:12
-Skinner-

Andrew sa mi ako Spidey vždy páčil. A v tomto filme bol snáď najlepším hercom. Všetky svoje emočné scény dokázal predať.

Určite by mi nevadilo ak by sa objavil aj v ďalších projektoch. A po úspechu NWH z toho Sony bude určite chcieť vyťažiť čo najviac.

13.1.2022 | 19:48:15
Honiik

Andrew konečně dostává uznání, které si za jeho ztvárnění spider-mana vždy zasloužil <3

14.1.2022 | 11:18:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy - Doctor Strange

Reklama

Předchozí film

Spider-Man: No Way Home


Originální název: Spider-Man: No Way Home
Premiéra: 16.12.2021
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Kamera: Mauro Fiore
Hrají: Tom Holland, Zendaya, Marisa Tomei, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Jamie Foxx, Alfred Molina, J.K. Simmons, Tony Revolori, Willem Dafoe, Benedict Wong, Martin Starr, J.B. Smoove a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Zajímavosti

Už i MCU New York je přecpaný hrdiny, ty je nutné rozmělnit po jiných městech

Už i MCU New York je přecpaný hrdiny, ty je nutné rozmělnit po jiných městech

Vyjmenujte pět Marvel hrdinů, kteří operují v New Yorku. Dáte je úplně hravě. Vyjmenujte deset. Zapotíte se, ale ještě to zvládnete. Většina superhrdinů chrání New York. Jenže se nejedná o jediné město, které je v nebezpečích. Marvel Studios na to reaguje a chce své hrdiny rozmělnit.

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama