Avengers Ant-Man přišel o režiséra a Thanos má nového představitele

Ant-Man přišel o režiséra a Thanos má nového představitele

Ant-Man přišel o režiséra a Thanos má nového představitele

Ve světě Marvel Cinematic Universe jsme se opět dočkali pár novinek. Nejdříve byl oznámen odchod původního režiséra chystaného Ant-Mana, pak na povrch vyplavalo jméno nového představitele intergalaktického zlosyna, který bude v budoucnu zatápět jak Strážcům Galaxie, tak i Avengers.


1 0
1.6.2014

Ant-Man bez režiséra

Pokud sledujete náš web, možná víte, že prvního filmového Ant-Mana pro nás až doposud připravoval britský režisér Edgar Wright (Cornetto trilogie, Scott Pilgrim proti zbytku světa). Dostat tohoto komiksového hrdinu, který může měnit vlastní velikost, na stříbrné plátno, to byl Edgarův dlouhý kariérní sen a s celým projektem byl proto spojen už od roku 2006. Před pár dny však došlo k Wrightově prohlášení, že od projektu odchází (či byl odejit?) z důvodu rozporu jeho názorů s názory producentů Marvel Studios.

Je tedy zjevné, že Wrightova vize pro filmového Ant-Mana nepadla u Marvelu na úrodnou půdu. Kdo ho ale na režisérské stoličce nahradí? Nedlouho po jeho odchodu se na přetřes dostalo jméno režiséra Adama McKaye (Zprávař, Zprávař 2), ten však jakékoliv spojení s tímto projektem popřel. Marvel Studios se každopádně nechalo slyšet, že nového režiséra brzy ohlásí a že samotného filmového Ant-Mana (v hlavní roli s Paulem Ruddem a Michaelem Douglasem), jehož premiéra byla stanovena na 17. července 2015, nastalá situace nijak neohrožuje.


A Thanosem je…

Nové obsazení Thanose by pro některé fanoušky mohlo být trochu matoucí, neboť tohoto mocného protivníka Avengers a Strážců Galaxie jsme mohli vidět již v potitulkové scéně prvních Avengers, kde ho ztvárnil Damion Poitier.

Thanose bude každopádně odteď hrát šesta­čtyřicetiletý americký herec Josh Brolin (Tahle země není pro starý, Jonah Hex), jelikož by měl být Thanos ale převážně digitální, Brolin by mu měl propůjčit spíše jen svůj hlas s možným dodatečným nasnímáním jeho pohybu a obličejových výrazů.

Hlavní otázkou však zůstává, kdy se nám Thanos konečně plnohodnotně představí? Menší roli by měl ztvárnit již ve Strážcích Galaxie, kteří do českých kin vtrhnou 31. července. Větší prostor by však měl dostat až v nadcházejících Avengers: Age of Ultron a velmi pravděpodobně i na to navazujících třetích Avengers, kde by měl figurovat jako hlavní záporná postava.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy