Avengers Ant-Mana uvidíme dříve, než jsme čekali

Ant-Mana uvidíme dříve, než jsme čekali

Ant-Mana uvidíme dříve, než jsme čekali

Studio Disney se rozhodlo přesunout premiéru dlouho očekávaného komiksového filmu Ant-Man, který má být jakýmsi otevíracím snímkem třetí fáze Marvel Cinematic Universe. Původní datum premiéry 6. listopadu 2015 se tak posouvá o čtyři měsíce – avšak dříve než bylo plánováno!


1 0
20.9.2013

Vypadá to tak, že Disney spolu s Marvelem natolik věří talentovanému britskému režisérovi Edgaru Wrightovi, že si dovolili stanovit nové datum premiéry a to přesně v létě 31. července 2015! Ant-Man tak nebude konkurovat Mendesovu Bondovi 24, ale bude čelit možná ještě větší výzvě, a tou bude očekávané pokračování Muže z oceli – Batman vs. Superman, který má naplánovanou premiéru na 17. července 2015. Ba co víc, film o Scottovi Langovi bude promítán na stříbrných plátnech již po 2 měsících od premiéry megafilmu Avengers: Age of Ultron! Vypadá to tak, že scénář už hotový je, my si už jen musíme počkat na herecké obsazení, které budeme snad vědět co nejdříve. Co říkáte na tuto novinku?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy