Avengers Avengers vyjdou na Blu-ray v říjnu

Avengers vyjdou na Blu-ray v říjnu

Avengers vyjdou na Blu-ray v říjnu

Pět měsíců po premiéře uvidíme film Avengers: Age of Ultron i na DVD a Blu-ray přehrávačích. A jak to již bývá ve zvyku, Marvel si pro své diváky chystá i překvapení v podobě několika extra záběrů.


17 0
26.7.2015

Marvel vydal oficiální video, ve kterém oznámil obsah a datum vydání filmu s novými scénami. Až 45 minut extra záběrů a komentářů uvidíme 2. října na DVD a Blu-ray nosičích. Kromě tradičních vymazaných a prodloužených scén a nepovedených záběrů uvidíme rozhovory s herci a tvůrci filmu v části From The Inside Out – Making Of The Avengers: Age Of Ultron.

Jelikož jsme z filmu zjistili, že naši hrdinové už neoperují jen v New Yorku, ale po celém světě, speciální video Global Adventure se bude věnovat právě těmto lokalitám, ve kterých se natáčelo.


Na disku nás bohužel nečeká žádný krátký film, tzv. One-Shot. Tvůrci si pro nás ale přichystali překvapení v podobě videa Unlock The Infinity Six. Dozvíme se z něj pravděpodobně dosavadní ale i nové informace o šesti Kamenech nekonečna. Je dokonce možné, že ve videu uvidíme nové informace týkající se očekávaného dvoudílné Avengers: Infinity War, protože víme, že padouch Thanos, který bude ve filmech hlavním antagonistou, si brousí zuby na všech šest neuvěřitelně mocných drahokamů.

Superhrdinský snímek s našimi oblíbenými hrdiny do dnešního dne vydělal 1,39 miliardy dolarů, což jej řadí na druhé místo nejlépe vydělávajících filmů projektu Marvel Cinematic Universe. Před ním je samozřejmě první díl tímovky Avengers z roku 2012.

Nakonec ještě doplníme, že Ant-Manovi se na své poměry daří velmi dobře a za první týden vydělal 137 milionů dolarů, čímž už pokryl náklady na výrobu filmu.

Diskuze /7

deadpool

sem rad ze se ant-manovi dari . Bylo by nefer kdyby ten film propadl v trzbe kdyz byl lepsi nez avengers aou . Stve me ze nebude ta prodlouzena verze avengers ta mohla byt mnohem lepsi nez to co jsme mohli videt

26.7.2015 | 17:03:04
HonZoRRo008_

Takže v tom videu se bude mluvit i o těch další 2 neznámých kamenech? Tak to se těším.

Možná, že to vyjde v ČR už 30.září, protože Filmgame vydává filmy ve středu a s předstihem vydal i Captaina Americu (2).

Na One-Shot jsem se celkem těšil a čekal jsem ho, ale tak třeba u Ant-Mana.

Stejně jako Strážci dopadl nový „projekt“ Ant-Man dobře a bylo by fajn kdyby tak dopadl i Dr. Strange a další noví hrdinové.

26.7.2015 | 17:18:39
Sindar

náklady na výrobu pokryje až když dosáhne zisku dvojnásobku nákladů

26.7.2015 | 18:56:58
stanleyk

K dnešku má celosvětově $226,475,000 a to ho ještě nehrají v Číně a Japonsku, takže bych se vůbec nebál.

překladatel
26.7.2015 | 18:59:52
HonZoRRo008_

Hmmm … jak jsem říkal. Díky Filmgame vychází v ČR ve středu 23.9.2015!

29.7.2015 | 22:09:38
Horyo

Hurley, jak to vypadá s Postřehy a Recenzí Ant-Mana?

#7 Kuppi
2.8.2015 | 21:37:52
Kuppi

#6 Horyo: workin on it

webmaster
9.8.2015 | 23:31:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy