Avengers Black Order se v Infinity War skutečně objeví, bude ale přepracován

Black Order se v Infinity War skutečně objeví, bude ale přepracován

Black Order se v Infinity War skutečně objeví, bude ale přepracován

Skupina zvaná Black Order se světu poprvé představila v komiksové sérii Infinity, kde si jí fanoušci hned zamilovali. Filmaři se těchto intergalaktických zločinců nakonec chopili, ale jejich roli upravili pro potřeby příběhu.


18 0
16.6.2017

Black Order je skupina Thanosových následníků, která se v komiksech poprvé objevila před čtyřmi lety v rámci série Infinity. Každý člen této skupiny zastupoval jinou mimozemskou rasu a patřil mezi nejhorší z nejhorších. Fotky z natáčení nám díky zbraním dopředu odhalily přítomnost Corvuse Glaiva a Proximy Midnight, kteří se specializují na boj s kopím.

Zatím nevíme, kolik dalších členů se objeví, ani kolik jiných postav do skupiny případně strčí. Zásadní změnou oproti komiksům je, že všichni členové „řádu“ budou Thanosovými dětmi. Uvidíme tak další zabijáky, které Thanos unesl v dětství a vychoval z nich zbraně. Z jistého úhlu pohledu je to změna k dobru, Thanos bude mít k postavám hlubší vztah a může je více ztrestat za jejich neúspěchy. Všichni by určitě chtěli vidět také Thanosova biologického syna Thanea, který by do filmu také jistě zapadal.


Vesmírní padouši by měli mít jinak podobnou roli jako v komiksech a na Zemi budou vysláni Thanosem získat Kameny nekonečna. Momentálně se natáčí scény z Wakandy, kde se jistě nějaký potomek také objeví. V Edinburghu předtím natáčeli duel mezi výše zmíněnými jedinci a Visionem, jenž má jeden Kámen v držení.

Co říkáte na přítomnost Black Orderu ve filmech? Je změna postav v Thanosovy potomky dobrý nápad?

FOTO: Marvel Studios, Marvel Comics

Diskuze /1

Ratemus

no za mě moc ne, jako dává to smysl a je to logický a pro děj filmu jednodušší a na to jak si MCU jede po svém a mění originy, schopnosti, fyzické atributy postav, jsme si už dávno zvykli…tohle je podle mě malé zlo…

16.6.2017 | 17:33:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy