Bob Iger nás láká na nové složení Avengers, koho se můžeme dočkat?

Bob Iger nás láká na nové složení Avengers, koho se můžeme dočkat?

Čeká nás celá nová éra filmů a mezi nimi nebudou chybět ani Avengers. Ti se po Endgame stáhli do ústraní a v tuto chvíli ani nevíme, jak to vypadá s nejmocnějším týmem hrdinů. V budoucnu se dočkáme utvoření zcela nových týmů a už tušíme, na jaké postavy se můžeme těšit.

9 7
18.3.2023

Ředitel studia Disney Bob Iger nepromluvil v nedávné době pouze o Star Wars, ale pár slov věnoval i Marvelu. Příběh MCU se nemůže točit okolo stále stejných postav, to je asi všem na první dobrou jasné, i když většina by si přála samozřejmě opak. Iger připomenul, že značka obsahuje více jak sedm tisíc hrdinů a záporáků, které časem můžeme vidět. A možnosti jsou takřka neomezené. Studio především zajímají jednotlivé postavy a jejich posun v příběhu kupředu.

Automaticky se tak nebude přemýšlet, že se udělá rovnou trilogie. Důležité si je nastínit, co chtějí tvůrci novým filmem říci a zda je z postavy možné ještě něco nového vytěžit a vymáčknout. Iger připomenul, že sequelové příběhy MCU postav značce pro tuto chvíli jdou. Primárně by ale o budoucnosti dalších filmů mělo rozhodovat právě tvůrčí rozhodnutí, zda je co kam posouvat. Může se tak klidně stát, že se dočkáme sólového příběhu, který bude mít jen dva filmy a ne rovnou trilogii.

K nové éře příběhů se taktéž vážou i hrdinové. Iger připomněl, že v průběhu minulých pěti let se studio snažilo představovat nové hrdiny napříč filmy a seriály. A když už tu nové hrdiny máme, bylo by škoda je nevyužít do nějaké týmovky Avengers. Ze minulých dnů se stoprocentní jistotou víme, že se ve filmu Avengers: The Kang Dynasty můžeme těšit na Namora.

(Bob Iger nás láká na nové složení Avengers, koho se můžeme dočkat? Foto: Disney+)

Jenže scenárista Jeff Loveness odhalil další zákulisní informace a máme už představu o (jednom) týmu Avengers. Loveness nastínil, že v příběhu by mohl sehrát důležitou roli Black Panther, Daredevil, Moon Knight, Hawkeye a třeba i Yelena Belova, kterou tak po filmu Thunderbolts můžeme oficiálně přivítat mezi kladnými postavami. Sluší se říci, že Hawkeyem byla myšlena Kate Bishop, kterou jsme poprvé poznali ve stejnojmenném seriálu.

Jde o netradiční tým plný nováčků, který bude stát proti mocnému Kangovi nebo lépe řečeno proti několika Kangům (ostatně ti, kdo viděli potitulkovou scénu filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania dobře vědí, o čem mluvíme). Proslýchá se, že se s Kangem bude bojovat na několika frontách, tudíž bude potřeba daleko více mini-týmů Avengers. Uvidíme tak zcela nesourodé postavy, které spolu ještě nikdy doposud neměly interakci, jak bojují proti jednomu stejnému nepříteli.

Samotnou třešničkou na dortu by měl být Spider-Man. Není se čemu divit a Marvel Studios potřebuje ve svém trháku jedno velké jméno. Spider-Man je v tuto chvíli asi největším lákadlem celého MCU po konci zákládajících členů Avengers. Ostatně i výsledky z kin z jeho posledního filmu mluví za své. Naštěstí Tom Holland už má podepsanou smlouvu na celou novou pavoučí trilogii plus další výskyt zhruba ve třech filmech. Asi nikdo nepochybuje o tom, že ty tři filmy navíc budou alespoň ve dvou případech právě Avengers.

Zdroj: ScreenArt.com

Diskuze /4

Ratemus

Hawkeyem je myšlen Clint nikoliv Kate. Ovšem dle mě tam budou oba. Hlavně tam bude i Namor kterého taky potvrdil.

18.3.2023 | 16:06:20
Kubey

Ja si veľmi neviem predstaviť, že tam bude Hawkeye v podaní Rennera po tej nehode, ktorú mal. Kým sa herec vylieči.. to bude ešte chvíľu trvať. A tlačiť sa hneď do Avengers filmu, no neviem neviem.. Nechám sa prekvapiť.

#3 LMRig #4 LAZARUS111
18.3.2023 | 18:56:43
LMRig

#2 Kubey: Mone money money :-D a že jich za Avengery je.

19.3.2023 | 18:54:21
LAZARUS111

#2 Kubey: Ja si už veľkú teamovku bez Rennera neviem predstaviť

19.3.2023 | 19:21:45
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejlepší postavy: Ant-Man

Reklama

Předchozí film

Black Panther: Wakanda Forever


Premiéra: 10.11.2022
Režie: Ryan Coogler
Hudba: Ludwig Göransson
Hrají: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Angela Bassett, Danai Gurira, Martin Freeman, Tenoch Huerta Mejía, Michaela Coel, Florence Kasumba, Dominique Thorne, Curtis Bannister, Daniel Kaluuya, Isaach De Bankolé, Mabel Cadena, Hari Nef, Rebecca Quin, Gigi Bermingham, Grace Junot, Kamaru Usman a dalšíí 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
RECENZE FILMU

Důležité články k filmu:

Tenoch Huerta neuměl před rolí Namora plavat
Rihanna nazpívala singl k filmu
První ohlasy na film Wakanda Forever
Jaký časový skok nás čeká ve filmu?
Jak dlouhý bude film?

Zajímavosti

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Chris Hemsworth naznačuje, že jeho další výprava s Thorem může být poslední

Ne každý herec chce zůstat v jedné roli do konce života. Zvlášť ten, co nemá o nabídky nouze. Chris Hemsowrth patří k áčkovým hvězdám Hollywoodu. A i když ho role Thora nesmírně baví, nyní sám přiznává, že jeho další výprava může být ta poslední. Proč tak najednou?

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

ČTVRTÁ FÁZE

 

PÁTÁ FÁZE

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama