Avengers Bude se WandaVision natáčet před živým publikem?

Bude se WandaVision natáčet před živým publikem?

Bude se WandaVision natáčet před živým publikem?

Seriál WandaVision slibuje zcela unikátní přístup k superhrdinské látce, což potvrzuje seriálové zasazení i celkové obsazení. Podle posledních zpráv však Marvel se svým sitcomem zajde ještě dál a možná se bude natáčet s živým publikem.

10 25
23.11.2019

Produkce seriálu WandaVision je již v plném proudu a na povrch pomalu vyplouvají informace o samotné podobě seriálu. Charles Murphy nedávno odhalil, že části seriálu budou podobně jako klasické sitcomy točeny před živým publikem. Nejenže tak bude mít seriál onen sitcomový nádech, ale zároveň jim bude zdávat hold.

Seriál bude vycházet ze sitcomů padesátých let. Foto: Marvel


Již režisér Matt Shakman na D23 Expu ohlásil, že seriál bude mixovat klasický sitcom a epickou Marveláckou akci, takže to není nic překvapivého. Tyto informace potvrdil také Paul Bettany, který si zde střihne „lidského Visiona“. Dříve jsme vás také informovali, že v seriálu s největší pravděpodobností uvidíme i rychle stárnoucí děti nevšední dvojice a čím dál tím více zdrojů navíc potvrzuje, že si Kathryn Hahn zahraje Agnes, která v komiksech z části mohla za Wandino zhroucení.

Jak se k sitcomovému pojení klasické komiksové látky stavíte vy?

Zdroj: ComicBook

Diskuze /1

terryuiu

Vůbec si nedokážu představit, co z toho vznikne, ale asi je mi to i jedno. Zapadne to do neznáma asi jako Agents of SHIELD.

4.12.2019 | 13:18:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie