Avengers Bude Venom součástí MCU?

Bude Venom součástí MCU?

Bude Venom součástí MCU?

Před pár dny jsme se dočkali dvou protichůdných prohlášení ohledně Venomovy účasti v MCU. Feige říká, že se Venoma nedočkáme, zatímco mluvčí Sony říká něco jiného. Změnila se snad za těch pár dní celá situace nebo je na jedné ze stran něco špatně?


19 2
21.6.2017

Nedávno Kevin Feige oznámil, že ve světě Marvelu momentálně plány s Venomem nemají. Jeho samostatný film je včetně Silver & Black pouze projektem od Sony. O pár dní později situaci zamotala mluvčí Sony, Amy Pascal, která prohlásila, že filmy sdílejí stejný svět jako Spider-Man: Homecoming. Jak můžete vidět v níže přiloženém videu, Feige vypadá dosti zmateně, patrně v tom není něco v pořádku. Nejvyšší šéf Marvelu by přeci jen měl všechno vědět.

Jednou z možností je, že se studia dohodla, ale zprávu na svět ještě vypustit nechtěli. Mluvčí Sony tak mohla informaci vyzradit ještě před velkou tiskovkou, která mohla být třeba na Comic Conu a vyzradit tak velké překvapení. Další možností je, že v Sony mohli celou smlouvu s Marvelem pochopit špatně nebo se samotná Pascal zmýlila. Nejděsivější možností by asi bylo, kdyby byl Homecoming jakýmsi mezníkem mezi dvěma filmovými univerzy, které by fungovaly samostatně, ale jeden dva filmy by měly společné. Snad se k situaci studia brzy vyjádří a ujasní celou situaci.


Diskuze /14

Blahar

Sony akorát na silu tlačí své filmy do MCU, doufám, ze si to Feige nenecha libit. V Sony jsou fakt nepoucitelni..

překladatel
21.6.2017 | 12:18:34
Lex Luthor

V MCU by mohli dát agenta Venoma jako Flashe Thompsna a v Sony Venoma, jako Edieho Brocka a je to, ale bohužel Sony se chce vnutit do MCU asi jim dochází že normální marvel filmy nebudou tak populární.

21.6.2017 | 12:43:53
Golradir

Podle mě nám v Avengers IW představí multiverse a Venom pak bude v jednom z nich. Doufám, že Sony udělá někdy tohle → http://nomoremutants-com.tumblr.com/…162006819319 Maguire, Garfield a Holland pohromadě to by bylo boží :)

21.6.2017 | 12:47:56
-Skinner-

Ja myslím, že Sony pochopilo, že bez Spider-mana nemajú ich filmy veľkú budúcnosť a tak sa rozhodli dať Venoma do MCU.

Pochybujem, že by išlo o dva filmové vesmíry. Bežní diváci by v tom mali neskutočný chaos. Feige to chcel uchovať avšak Pascal sa preriekla.

#5 Blahar #6 Anckrst
21.6.2017 | 13:48:25
Blahar

#4 -Skinner-: Spíš bych řekl, že našli skulinku ve smlouvě, tudíž to budou dva filmové vesmíry, které bude propojovat Homecoming a další filmy, řadoví divácí to budou brát jako jedno universum, těm nevysvětlíš, že když je v obou dvou Holland, že se ta universa ignorují.

#7 -Skinner-
překladatel
21.6.2017 | 15:09:31
Anckrst

#4 -Skinner-: Podľa mňa by sa nič nestalo keby MCU malo aj temné postavy.

A bežní diváci by v tom chaos nemali nakoľko sa chodia pozerať na samostatné filmy a nepozerajú sa na to ako celok ako my väčší fanúšikovia a nevnímajú nejak ani easter eggs. Feige a tím okolo neho sú kreatívny a dokázali by nám predstaviť aj iné postavy.

#7 -Skinner-
21.6.2017 | 15:12:32
-Skinner-

#6 Anckrst: Tiež by som bral keby malo MCU temnejšie postavy.

#5 Blahar: Môže to byť aj tak ale myslím, že dať Venoma do MCU je menej náročne než vytvárať vlastný vesmír. Predsa len MCU je zárukou úspechu a veľkých tržieb.

#8 Blahar
21.6.2017 | 15:36:23
Blahar

#7 -Skinner-: Ale tady jde o to, že lidi z MCU nemají nad Venomem kreativní kontrolu, produkuje to Sony a scénář píšou stejní lidé, jako psali AS2, což může vést k tomu, že to MCU dost poškodí, protože ty filmy dost možná budou propadák (kvalitou). S tím, že je MCU zárukou velkých tržeb máš samozřejmě pravdu, proto se tam Sony cpe.. :D Ale třeba tady zbytečně teorizujeme a Marvel nakonec nad Venomem kreativní kontrolu mít bude a Pascal to akorát prozradila moc brzo, a proto se tak Kevin tvářil. :D No, počkáme a uvidíme.. :D

#9 -Skinner-
překladatel
21.6.2017 | 15:49:04
-Skinner-

#8 Blahar: Pred pár týždňami sa objavili informácie, že Marvel chce Spider-mana odkúpiť úplne. Ako hovoríš všetko ukáže až čas.

#10 Blahar
21.6.2017 | 16:11:37
Blahar

#9 -Skinner-: To by bylo to nejlepší možné řešení, ale obávám se, že si na to Sony šáhnout nenechá, když si všechny ostatní série víceméně pohřbilo..

#11 -Skinner- #12 Golradir
překladatel
21.6.2017 | 16:13:24
-Skinner-

#10 Blahar: Je pravda, že Sony je v posledných rokoch asi najslabším štúdiom veľkej šestky. Avšak ak bude cena dosť vysoká tak myslím, že Sony nebude mať problém predať Spider-mana.

21.6.2017 | 17:30:08
Golradir

#10 Blahar: To nemůžeš myslet vážně! To by bylo to nejhorší, co by Spidermana potkalo… Od Marvelu chodili doteď do kin 2 filmy ročně(3 od příštího roku). Marvel samozřemě teď patří pod Disney, takže si rozvrhává filmy tak aby si nekonkurovali. Takže kdyby Spidey patřil pod Marvel, tak bychom ho mohli vidět třeba jednou za 4 roky v solovce a pak na několik minut v nějakých avengerech. Když ale zůstane Marvel a Sony pořád ve spolupráci, tak Sony bude platit náklady na Spideyho filmy a bude se zároveň jeho svět rozšiřovat. Kdyby byl odkoupen Marvelem, tak by tolik prostoru bohužel nedostal :(

#13 Blahar
21.6.2017 | 19:44:15
Blahar

#12 Golradir: Myslím to vážně, upřednostňuju kvalitu před kvantitou.

překladatel
22.6.2017 | 9:20:40
Ricmont

Sony z této spolupráce vyjde líp než Marvel. Když se nový Spiderman povede tak Marvel položí skvělý základ pro serii kterou si pak Sony vezme po vypršení podmínek zpět k sobě. Když film propadne tak Sony hodí vinu na Marvel. Sony je vítěz tak jako tak.

22.6.2017 | 17:26:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy