Avengers Captain Marvel se dočká asistence od Nicka Furyho

Captain Marvel se dočká asistence od Nicka Furyho

Captain Marvel se dočká asistence od Nicka Furyho

Carol Danversová nebude na své dobrodružství sama. Nepomůže jí nikdo jiný než jednooký ex-ředitel S.H.I.E.L.D.u. Bude snad mít co do činění s jejím originem? Zároveň jsme se dočkali pořádného pohledu na Wasp, která by měla mít na D23 samostatný panel.


31 0
15.7.2017

První sólovka o ženské hrdince od Marvelu je naplánovaná na rok 2019. Pomalinku již však začínají přípravy, neboť by se mělo začátkem příštího roku začít natáčet. Nedávno se na internetu objevila zpráva, že by měl novou hrdinku doprovodit Nick Fury. První zvěsti se objevily již někdy v únoru, nyní to však vypadá, že byly pravdivé. Samotný film nám třeba přinese vysvětlení, co Nick Fury celou tu dobu dělal.

V komiksech byla Danversová pilotkou, která získala schopnosti od původního Captain Mar-Vella. Její origin je podle tvůrců však příliš podobný tomu od Green Lanterna, pro potřeby filmu jej tedy změnili. Jelikož mají Fury i Danversová vojenskou minulost, mohli by její zrození vysvětlit skrze nějaký Furyho experiment. Jednookého ředitele jsme neviděli již od Age of Ultron. S.H.I.E.L.D. mezitím vedl Coulson, který vedení později předal slavnému Patriotovi. Za celý ten čas byla organizace již zlegalizována, tudíž je třeba, aby se táta vrátil domů.


Pokud si vzpomínáte, tak jsme dříve spekulovali o novém kostýmu pro Wasp. Ten byl nyní odhalen na D23 v podobě velkého banneru. Uvidíme jej nakonec i na figuríně? To nám řeknou až další dny. Expo končí zítra a během něj nás má čekat i nový trailer na Ragnarok, který si Mark Ruffalo velice pochvaluje.

FOTO: Marvel Studios, Disney

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální film

Spider-Man: Homecoming

Název: Spider-Man: Homecoming
Premiéra: 6.7.2017 (ČR/SR)
Režie: Jon Watts
Scénář: John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein, Erik Sommers, Jon Watts, Chris McKenna
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Marisa Tomei, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Zendaya, Tony Revolori, Chris Evans, Laura Harrier, Martin Starr, Selenis Leyva, Donald Glover, Angourie Rice, Logan Marshall-Green, Hannibal Buress, Jon Favreau
Stopáž: 133 minut 

O FILMU | TRAILER | PLAKÁTY

VAŠE HODNOCENÍ

RECENZE | POSTŘEHY

Reklama

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

Postavy